Gminne Zawody Spławikowe zgromadziły w sobotę, 4 lipca, na oczku wodnym w Krowicy Hołodowskiej pasjonatów wędkarstwa w różnym wieku. Piękna, słoneczna pogoda sprzyjała wypoczynkowi nad wodą.
Zmagania wędkarskie o godzinie 8 rano. Uczestnicy przez dwie godziny mogli łowić ryby na wyznaczonych stanowiskach, po czym zorganizowano dla nich krótką pogadankę „Bezpieczna woda”, w czasie której przypominano o zakazie kąpieli w niewyznaczonych do tego miejscach, a także o numerach alarmowych służ ratunkowych.Chętni mogli przez chwilę poczuć się jak prawdziwi strażacy, wkładając hełm i umundurowanie strażackie czy wsiadając do samochodu bojowego. Imprezę zakończyło wręczenie pucharów, dyplomów i nagród rzeczowych oraz wspólne grillowanie. Organizatorami byli: Koło Łowieckie „Hutnik”, Urząd Gminy Lubaczów, Gminny Ośrodek Kultury w Lubaczowie, samorządy wsi Budomierz i Krowica Hołodowska oraz miejscowe koła gospodyń.
Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.Większe wynaturzenie i kretynizm od wędkarstwa to chyba tylko jest myślistwo nie wspominając oczywiście o rzeźnictwie.
''Wędkarstwo jest najbardziej okrutnym, pozbawionym uczuć i najgłupszym pseudosportem'' - GEORGE BYRON
Większe wynaturzenie i kretynizm od wędkarstwa to chyba tylko jest myślistwo nie wspominając oczywiście o rzeźnictwie.
''Wędkarstwo jest najbardziej okrutnym, pozbawionym uczuć i najgłupszym pseudosportem'' - GEORGE BYRON