Koncertem zespołu Dollars Brothers (uczestnika programu Must Be The Music) zakończyła się sobotnia "Noc na Iwana Kupała" w Przemyślu.
Tegoroczną imprezę, podobnie jak jej poprzednie edycje, zorganizował przemyski Oddział Związku Ukraińców w Polsce. W sobotnie popołudnie na scenie przy hotelu Accademia wystąpiły ludowe zespoły taneczne i wokalne z Ukrainy, Polski i Słowacji: Lewenia, Horycwit, Arkan, Krajka, Kalyna i Rozmaj. Po zmierzchu odbył sie obrzęd kupalski, m.in. tańce wokół ogniska, skoki przez nie i puszczanie wianków na Sanie. Wieczorem wystąpił zespół Dollars Brothers (uczestnik programu Must Be The Music).
Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.Tak trzymac,wiecej słowianszczyzny w naszym kraju wywalic zaklamane i swiecace kult bogactwa chrzescijanstwo z naszego slowanskiego kraju
Polka zapewne sama wylazłas z dupy ukraińskiej i udajesz wielką polke ,zapewne jestes jakimś dnem społecznym który sieje propagande ,nie mająca ani odrobine kultury ,życzę ci miłego dnia :*
Imprezują?! A czemu nie walczą w Donbasie? Skamlą do całego świata by inni poszli walczyc a sami to dupy grzeją na imprezach w bezpiecznych miejscach.
Z dupy ukraińskiej wychodzą tylko upowskie pierdy
ZOBACZYMY JAK W POLSCE DOJDZIE DO WALK CZY STANIESZ W PIERWSZEJ LINII, CZY WYP....SZ ZA GRANICĘ?
Jak mogą z tym wywalać, skoro to jest też nasze święto, a nie tylko ich?
Niech wywalają z tym na Upaine
Tak trzymac,wiecej słowianszczyzny w naszym kraju wywalic zaklamane i swiecace kult bogactwa chrzescijanstwo z naszego slowanskiego kraju
Polka zapewne sama wylazłas z dupy ukraińskiej i udajesz wielką polke ,zapewne jestes jakimś dnem społecznym który sieje propagande ,nie mająca ani odrobine kultury ,życzę ci miłego dnia :*