Reklama

Wianki na Sanie w Przemyślu [ZDJĘCIA]

05/07/2015 07:57

Koncertem zespołu Dollars Brothers (uczestnika programu Must Be The Music) zakończyła się sobotnia "Noc na Iwana Kupała" w Przemyślu.

Tegoroczną imprezę, podobnie jak jej poprzednie edycje, zorganizował przemyski Oddział Związku Ukraińców w Polsce. W sobotnie popołudnie na scenie przy hotelu Accademia wystąpiły ludowe zespoły taneczne i wokalne z Ukrainy, Polski i Słowacji: Lewenia, Horycwit, Arkan, Krajka, Kalyna i Rozmaj. Po zmierzchu odbył sie obrzęd kupalski, m.in. tańce wokół ogniska, skoki przez nie i puszczanie wianków na Sanie. Wieczorem wystąpił zespół Dollars Brothers (uczestnik programu Must Be The Music).


red.
Aplikacja na Androida

Reklama

Komentarze opinie

  • Awatar użytkownika
    Polka - niezalogowany 2015-07-05 13:28:21

    Niech wywalają z tym na Upaine

    odpowiedz
    • Zgłoś wpis
  • Awatar użytkownika
    shrei - niezalogowany 2015-07-05 13:37:19

    Tak trzymac,wiecej słowianszczyzny w naszym kraju wywalic zaklamane i swiecace kult bogactwa chrzescijanstwo z naszego slowanskiego kraju

    odpowiedz
    • Zgłoś wpis
  • Awatar użytkownika
    2222 - niezalogowany 2015-07-06 14:56:21

    Polka zapewne sama wylazłas z dupy ukraińskiej i udajesz wielką polke ,zapewne jestes jakimś dnem społecznym który sieje propagande ,nie mająca ani odrobine kultury ,życzę ci miłego dnia :*

    odpowiedz
    • Zgłoś wpis

Podziel się swoją opinią

Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.

Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.

Zaloguj się

Najnowsze rolki



Reklama

Wideo zycie.pl




Reklama
Najnowsze wiadomości