Reklama

Wiceminister Obrony Narodowej w Jarosławiu

26/03/2017 17:00

Michał Dworczyk, wiceminister obrony narodowej, odwiedził we wtorek, 14 marca, jarosławski garnizon. Była to część wizyty na zaproszenie posłanki Anny Schmidt- Rodziewicz.

M. Dworczyk wziął udział w zorganizowanej w[paywall] Rzeszowie przez WSzW i Podkarpackiego Kuratora Oświaty konferencji poświęconej klasom mundurowym oraz dokonał przeglądu jednostek i stanu przygotowań do utworzenia Podkarpackiej Brygady w Rzeszowie i Batalionu Obrony Terytorialnej w Jarosławiu. Spotkał się także z żołnierzami 21. Brygady Strzelców Podhalańskich. W Jarosławiu wiceministra gościli żołnierze 14. Dywizjonu Artylerii Samobieżnej oraz 21. Dywizjonu Artylerii Przeciwlotniczej. 

Wiceminister gościł także w Wojewódzkim Sztabie Wojskowym w Rzeszowie.
erka
Aplikacja na Androida

Reklama

Komentarze opinie

  • Awatar użytkownika
    Burmistrsz - niezalogowany 2017-03-26 23:16:35

    Już pora skończyć z tymi wiceministrami. Wyślijcie lepiej swojego Misiewicza uaua z Białegostoku.

    odpowiedz
    • Zgłoś wpis
  • Awatar użytkownika
    oko - niezalogowany 2017-04-02 11:39:05

    w 2020 kończy sie kontrakt na rosyjski gaz, pora wzmocnić flanke wschodnia , bo putin zrobi wam kuku

    odpowiedz
    • Zgłoś wpis

Podziel się swoją opinią

Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.

Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.

Zaloguj się

Najnowsze rolki



Reklama

Wideo zycie.pl




Reklama