Michał Dworczyk, wiceminister obrony narodowej, odwiedził we wtorek, 14 marca, jarosławski garnizon. Była to część wizyty na zaproszenie posłanki Anny Schmidt- Rodziewicz.
M. Dworczyk wziął udział w zorganizowanej w[paywall] Rzeszowie przez WSzW i Podkarpackiego Kuratora Oświaty konferencji poświęconej klasom mundurowym oraz dokonał przeglądu jednostek i stanu przygotowań do utworzenia Podkarpackiej Brygady w Rzeszowie i Batalionu Obrony Terytorialnej w Jarosławiu. Spotkał się także z żołnierzami 21. Brygady Strzelców Podhalańskich. W Jarosławiu wiceministra gościli żołnierze 14. Dywizjonu Artylerii Samobieżnej oraz 21. Dywizjonu Artylerii Przeciwlotniczej.Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.Już pora skończyć z tymi wiceministrami. Wyślijcie lepiej swojego Misiewicza uaua z Białegostoku.
w 2020 kończy sie kontrakt na rosyjski gaz, pora wzmocnić flanke wschodnia , bo putin zrobi wam kuku
Już pora skończyć z tymi wiceministrami. Wyślijcie lepiej swojego Misiewicza uaua z Białegostoku.
w 2020 kończy sie kontrakt na rosyjski gaz, pora wzmocnić flanke wschodnia , bo putin zrobi wam kuku