Ma być bezpieczniej. Miasto rozbudowuje miejski monitoring.
Burmistrz Leszek Kisiel poinformował, że nowe kamery będą monitorowały przejście dla pieszych w okolicach[paywall] KRUS. To miejsce, na które, ze względu na wzmożony ruch, od lat narzekają zarówno kierowcy, jak i piesi. Ci drudzy radzą sobie, jak mogą i często wręcz wtargają na pasy, doprowadzając często do niebezpiecznych sytuacji.
Od pewnego czasu monitoring znajduje się również przy przejściu przez drogę krajową, na odcinku od ul. Konopnickiej do bazyliki. Dzięki niemu udało się zarejestrować moment zniszczenia przeworskich słoni, do którego doszło na początku czerwca.
Wiele aktów wandalizmu miało również miejsce na terenie obiektu sportowo-rekreacyjnego przy ul. Budowlanych. Teraz zostaną tam zamontowane kamery. Będę one miały również oko na boisko MOSiR. Przeworska Spółdzielnia Mieszkaniowa także chce założyć monitoring na swoim terenie. Wspólnie z tym z miasta będzie tworzył jeden system.

Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.Szczyt rzezi Polaków przez Ukraińcówhttps://wolnemedia.net/11-lipca-rocznica-szczytu-rzezi-polakow-przez-ukraincow/
na tym przejściu piesi chodzą jak święte krowy. Jadąc w kierunku Sieniawy przejście jest na zakręcie i jest problem z widocznością a piesi wchodzą pojedynczo z marszu bez zachowania ostrożności
piesi są tak nie myślący że na tym przejściu kobieta weszła Mi pomiędzy samochód holujący a holowany bo jej się należy
Szczyt rzezi Polaków przez Ukraińcówhttps://wolnemedia.net/11-lipca-rocznica-szczytu-rzezi-polakow-przez-ukraincow/
na tym przejściu piesi chodzą jak święte krowy. Jadąc w kierunku Sieniawy przejście jest na zakręcie i jest problem z widocznością a piesi wchodzą pojedynczo z marszu bez zachowania ostrożności
piesi są tak nie myślący że na tym przejściu kobieta weszła Mi pomiędzy samochód holujący a holowany bo jej się należy