Reklama

Więcej kamer w mieście

08/07/2017 16:54

Ma być bezpieczniej. Miasto rozbudowuje miejski monitoring.

Burmistrz Leszek Kisiel poinformował, że nowe kamery będą monitorowały przejście dla pieszych w okolicach[paywall] KRUS. To miejsce, na które, ze względu na wzmożony ruch, od lat narzekają zarówno kierowcy, jak i piesi. Ci drudzy  radzą sobie, jak mogą i często wręcz wtargają na pasy, doprowadzając często do niebezpiecznych sytuacji.

Od pewnego czasu monitoring znajduje się również przy przejściu przez drogę krajową, na odcinku od ul. Konopnickiej do bazyliki. Dzięki niemu udało się zarejestrować moment zniszczenia przeworskich słoni, do którego doszło na początku czerwca.

Wiele aktów wandalizmu miało również miejsce na terenie obiektu sportowo-rekreacyjnego przy ul. Budowlanych. Teraz zostaną tam zamontowane kamery. Będę one miały również oko na boisko MOSiR. Przeworska Spółdzielnia Mieszkaniowa  także chce założyć monitoring na swoim terenie. Wspólnie z tym z miasta będzie tworzył jeden system. 


bc
Aplikacja na Androida

Reklama

Komentarze opinie

  • Awatar użytkownika
    iuytrew - niezalogowany 2017-07-08 17:18:02

    Szczyt rzezi Polaków przez Ukraińcówhttps://wolnemedia.net/11-lipca-rocznica-szczytu-rzezi-polakow-przez-ukraincow/

    odpowiedz
    • Zgłoś wpis
  • Awatar użytkownika
    kierowca - niezalogowany 2017-07-12 08:07:39

    na tym przejściu piesi chodzą jak święte krowy. Jadąc w kierunku Sieniawy przejście jest na zakręcie i jest problem z widocznością a piesi wchodzą pojedynczo z marszu bez zachowania ostrożności 

    odpowiedz
    • Zgłoś wpis
  • Awatar użytkownika
    aaaa - niezalogowany 2017-07-12 08:15:29

    piesi są tak nie myślący że na tym przejściu kobieta weszła Mi pomiędzy samochód holujący a holowany bo jej się należy 

    odpowiedz
    • Zgłoś wpis

Podziel się swoją opinią

Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.

Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.

Zaloguj się

Najnowsze rolki



Reklama

Wideo zycie.pl




Reklama