1 lutego br. w Wiejskim Domu Kultury w Rozborzu zorganizowano już po raz XI Gminny Wieczór Kolęd. Uroczystość przygotowały panie z Koła Gospodyń Wiejskich z Rozborza. N imprezę zostały zaproszone działaczki szkół z całej gminy oraz wójt Daniel Krawiec.
Uczestnicy wieczoru przy akompaniamencie zespołu muzycznego śpiewali kolędy, a młodzież z Zespołu Szkół w Rozborzu przedstawiła jasełka.
Goście jednej z ostatnich imprez tego typu w tym roku na terenie gminy mogli jeszcze raz wrócić odwieczerzy wigilijnej, gdyż na stole górowały tradycyjne polskie potrawy przygotowywane zgodnie z kulturą i obrządkiem z 24 grudnia.
Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.
Komentarze