Reklama

Wieczór kolęd w Rozborzu

06/02/2015 18:35

1 lutego br. w Wiejskim Domu Kultury w Rozborzu zorganizowano już po raz XI Gminny Wieczór Kolęd. Uroczystość przygotowały panie z Koła Gospodyń Wiejskich z Rozborza. N imprezę zostały zaproszone działaczki szkół z całej gminy oraz wójt Daniel Krawiec.

Uczestnicy wieczoru przy akompaniamencie zespołu muzycznego śpiewali kolędy, a młodzież  z Zespołu Szkół w Rozborzu przedstawiła  jasełka.

Goście jednej z ostatnich imprez tego typu w tym roku na terenie gminy  mogli jeszcze raz wrócić odwieczerzy wigilijnej, gdyż na stole górowały tradycyjne polskie potrawy przygotowywane zgodnie z kulturą  i obrządkiem z 24 grudnia. 

Aplikacja na Androida

Reklama

Komentarze opinie

Podziel się swoją opinią

Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.

Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.

Zaloguj się

Najnowsze rolki



Reklama

Wideo zycie.pl




Reklama