Reklama

Wiele atrakcji dla dzieci z Radymna

Kolejny już rok radymniańska świetlica „Wzrastanie” była organizatorem półkolonii, w której uczestniczyło ok. 35 osób.

Dzięki życzliwości dyrekcji Szkoły Podstawowej w Radymnie dzieci mogły korzystać z pomieszczeń szkolnych przy ulicy Mickiewicza. Wypoczynek przyniósł wiele miłych atrakcji m.in.: wyjazd do Ustrzyk Dolnych i kilkugodzinne szaleństwa na odkrytej pływalni oraz pobyt w Nadleśnictwie Bircza. Codzienne spotkania wypełniły zabawy integracyjne, zajęcia sportowo-sprawnościowe oraz spacery i wycieczki piesze po najbliższej okolicy. Mimo wakacji był też czas na naukę – poznawanie nowych piosenek i układów tanecznych. W programie półkolonii znalazły się spotkania z ciekawymi ludźmi, którzy dzielili się swoimi zainteresowaniami, pasjami i uwrażliwiali na wszelkie formy bezpieczeństwa. Wśród zaproszonych gości byli m.in. policjanci, ratownicy medyczni, strażak, pielęgniarka, trener sportowy oraz chemik. Niezapomnianych wrażeń dostarczył wszystkim rejs łódkami po zalewie ZEK z wykwalifikowanymi instruktorami oraz Minipiknik Jagielloński z zabawami, turniejami i pokazem mody dworskiej, który miał miejsce na osiedlu Jagiełły.

Organizacja półkolonii była możliwa dzięki dotacji Podkarpackiego Kuratorium Oświaty w Rzeszowie oraz burmistrza Radymna Krzysztofa Romana.


MG
Aplikacja na Androida

Reklama

Komentarze opinie

Podziel się swoją opinią

Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.

Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.

Zaloguj się

Najnowsze rolki



Reklama

Wideo zycie.pl




Reklama
Najnowsze wiadomości