Kolejny już rok radymniańska świetlica „Wzrastanie” była organizatorem półkolonii, w której uczestniczyło ok. 35 osób.
Dzięki życzliwości dyrekcji Szkoły Podstawowej w Radymnie dzieci mogły korzystać z pomieszczeń szkolnych przy ulicy Mickiewicza. Wypoczynek przyniósł wiele miłych atrakcji m.in.: wyjazd do Ustrzyk Dolnych i kilkugodzinne szaleństwa na odkrytej pływalni oraz pobyt w Nadleśnictwie Bircza. Codzienne spotkania wypełniły zabawy integracyjne, zajęcia sportowo-sprawnościowe oraz spacery i wycieczki piesze po najbliższej okolicy. Mimo wakacji był też czas na naukę – poznawanie nowych piosenek i układów tanecznych. W programie półkolonii znalazły się spotkania z ciekawymi ludźmi, którzy dzielili się swoimi zainteresowaniami, pasjami i uwrażliwiali na wszelkie formy bezpieczeństwa. Wśród zaproszonych gości byli m.in. policjanci, ratownicy medyczni, strażak, pielęgniarka, trener sportowy oraz chemik. Niezapomnianych wrażeń dostarczył wszystkim rejs łódkami po zalewie ZEK z wykwalifikowanymi instruktorami oraz Minipiknik Jagielloński z zabawami, turniejami i pokazem mody dworskiej, który miał miejsce na osiedlu Jagiełły.
Organizacja półkolonii była możliwa dzięki dotacji Podkarpackiego Kuratorium Oświaty w Rzeszowie oraz burmistrza Radymna Krzysztofa Romana.
Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.
Komentarze