Reklama

Wielka radość dla najmłodszych mieszkańców [ZDJĘCIA]

05/06/2018 13:30

W niedzielę, 3 czerwca, w miejscowości Ostrów k. Radymna odbył się czwarty Gminny Dzień Dziecka organizowany przez Urząd Gminy Radymno.

Przybyłych powitał gospodarz gminy Bogdan Szylar,  gorąco zachęcając do świętowania. Impreza zgromadziła[paywall] bardzo dużo dzieci, ale i dorosłych, przygotowano mnóstwo atrakcji, które były całkowicie bezpłatne. Były pokazy broni prezentowanej przez jednostkę wojskową z Żurawicy, przejażdżki dorożką, rodeo, pokazy sprzętu i wyszkolenia straży pożarnej, ponadto można było samemu spróbować sił w tym fachu, lejąc wodę z węża strażackiego.

Najmłodszym zorganizowano różnego typu zabawy taneczne i edukacyjne, dla nikogo nie brakło też porcji wojskowej grochówki. Dzieci miały okazję usiąść za kółkiem policyjnego radiowozu i spróbować włączyć sygnały dźwiękowe. Po godzinie 20 rozpoczęła się zabawa taneczna trwająca do białego rana.

– Dzień Dziecka jest bardzo ważnym świętem, nie możemy zapominać o najmłodszych mieszkańcach gminy, w końcu to nasza przyszłość, dlatego warto inwestować i wspierać dzieci i młodzież – skomentował na gorąco wójt Bogdan Szylar.

Reklama

– Moje dzieci mają wielką radość, mogą się świetnie bawić. Na co dzień nie jesteśmy w stanie im zapewnić takich zabaw i atrakcji, dlatego tego typu święta to wspaniała inicjatywa   – skomentowała wydarzenie jedna z mieszkanek Ostrowa.


fot.Ernest Kocan


fot.Ernest Kocan


fot.Ernest Kocan


fot.Ernest Kocan
EK
Aplikacja na Androida

Reklama

Komentarze opinie

Podziel się swoją opinią

Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.

Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.

Zaloguj się

Najnowsze rolki



Reklama

Wideo zycie.pl




Reklama