Rozpoczęła się akcją charytatywna „Dzieci Dzieciom - Wielkanocny Dar Serca” organizowana po raz trzynasty przez Publiczne Gimnazjum nr 2 w Jarosławiu. Zbiórka żywności trwałej oraz przyborów szkolnych potrwa do piątku (11 marca). Zebrane dary trafią do jarosławskich świetlic środowiskowych, w ubiegłym roku było ich ponad 875 kg.
Przez cały tydzień będą organizowane zbiórki w placówkach oświatowych, a w piątek organizatorzy czekają na wsparcie mieszkańców. Głównym organizatorem jest Publiczne Gimnazjum nr 2 im. Stanisława Konarskiego. Akcję wspiera Burmistrz Jarosławia, Podkarpacki Kurator Oświaty, Starosta Jarosławski oraz jarosławski oddział Towarzystwa Przyjaciół Dzieci.Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.
Komentarze