W niedzielne popołudnie na Placu Niepodległości odbył się Wielkanocny Taniec Uwielbienia. Zorganizowała go Diakonia Tańca Uwielbienia Archidiecezji Przemyskiej.
Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.Taniec godowy dziękczynnie 500+ więc idzcie i rozmnażajcie się
Ten taniec na cześć Pisu?
i z tego słynie Przemyśl
Taniec godowy dziękczynnie 500+ więc idzcie i rozmnażajcie się