Okolice dworca PKP wzdłuż ul. Słowackiego i dawnego składu makulatury przy ul. Poniatowskiego to miejsca, które mieszkańcy w ostatnich tygodniach wskazywali jako najbardziej zaśmiecone, a tym samym stanowiące fatalną wizytówkę miasta. Po interwencji ratusza śmieci znikły.
Nic tak nie podnosi poziomu emocji mieszkańców miasta, jak tworzące się dzikie wypiska i zagracanie posesji. W ostatnich tygodniach wiele mówiło się przede wszystkim o śmieciach w okolicach torowiska na skarpie przy ul. Słowackiego oraz fatalnym stanie obiektów po dawnym składzie makulatury przy ul. Poniatowskiego[paywall].

fot.UM Jarosław
Dawny skup makulatury na Poniatowskiego po sprzątaniu.
– W trakcie rozmów z właścicielami została przedstawiona propozycja, aby stowarzyszenie przekazało nieruchomości do miejskich zasobów za taką samą kwotę, za jaką je otrzymało. Miasto zdeklarowało ponadto wyremontowanie odzyskanego obiektu i przeznaczenie go na siedzibę organizacji pozarządowych oraz przekazanie części pomieszczeń w użytkowanie obecnemu właścicielowi. Do chwili obecnej negocjacje nie przyniosły rezultatu – wyjaśniał W. Paluch.
Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.Nie wiecie może kto zrobił ten chlew ? Wiem, retoryczne pytanie he he.
Nie wiecie może kto zrobił ten chlew ? Wiem, retoryczne pytanie he he.