Reklama

Wielokulturowo w Przemyślu

01/06/2015 10:15

Podopieczni Ośrodka dla Cudzoziemców w Przemyślu uczestniczyli w niecodziennej imprezie. 29 maja odbył się „Dzień Wielokulturowy”.

W tym kulturalno - oświatowym wydarzeniu wzięło udział 68 cudzoziemców, dla których na terenie Ośrodka zainstalowano urządzenia służące do gier i zabaw. Uczestnicy mogli skorzystać m.in. z nadmuchiwanej ścianki wspinaczkowej o wysokości 7,5 m oraz maty i kombinezonów do zabawy sumo. Jedną z atrakcji była również gra w „piłkarzyki”. Dużym zainteresowaniem cieszyły się zabawy na „Euro-bungee”. Dodatkowo podopieczni wspólnie malowali odlewy gipsowe. Osoby, które wzięły udział w „Dniu Wielokulturowym”, otrzymały wykonane przez siebie prace.

Impreza finansowana była z Europejskiego Funduszu Powrotu Imigrantów.

Aplikacja na Androida

Reklama

Komentarze opinie

Podziel się swoją opinią

Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.

Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.

Zaloguj się

Najnowsze rolki



Reklama

Wideo zycie.pl




Reklama
Najnowsze wiadomości