Podopieczni Ośrodka dla Cudzoziemców w Przemyślu uczestniczyli w niecodziennej imprezie. 29 maja odbył się „Dzień Wielokulturowy”.
W tym kulturalno - oświatowym wydarzeniu wzięło udział 68 cudzoziemców, dla których na terenie Ośrodka zainstalowano urządzenia służące do gier i zabaw. Uczestnicy mogli skorzystać m.in. z nadmuchiwanej ścianki wspinaczkowej o wysokości 7,5 m oraz maty i kombinezonów do zabawy sumo. Jedną z atrakcji była również gra w „piłkarzyki”. Dużym zainteresowaniem cieszyły się zabawy na „Euro-bungee”. Dodatkowo podopieczni wspólnie malowali odlewy gipsowe. Osoby, które wzięły udział w „Dniu Wielokulturowym”, otrzymały wykonane przez siebie prace.
Impreza finansowana była z Europejskiego Funduszu Powrotu Imigrantów.
Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.
Komentarze