Reklama

Wigilia Caritas w Przemyślu [ZDJĘCIA]

23/12/2017 21:15

Kilkaset osób zasiadło w sobotę wieczorem przy wspólnym stole na hali POSiR w Przemyślu.

Na stołach znalazła się ryba, kapusta z grochem, pierogi, barszcz, paluszki francuskie, ciastka i napoje. Każdy otrzymał też paczkę żywnościową.
Posiłek poprzedziła msza św., której przewodniczył metropolita przemyski abp Adam Szal, a kazanie wygłosił ks. Marcin Iżycki, dyrektor Caritas Polska w Warszawie. 
Coroczna wigilia organizowana przez Caritas Archidiecezji Przemyskiej jest największą na Podkarpaciu i jedną z większych w Polsce. 
pb
Aplikacja na Androida

Reklama

Komentarze opinie

  • Awatar użytkownika
    Słowik - niezalogowany 2017-12-23 22:57:19

    Panie skowronek! Czy nie jest panu wstyd? Doprowadziłeś do tego, że celnicy zostali na łasce caritasu. Nie masz Boga w sercu.

    odpowiedz
    • Zgłoś wpis
  • Awatar użytkownika
    rteafs - niezalogowany 2017-12-23 23:26:47

    Najedz się i zejdż z oczu na resztę roku .

    odpowiedz
    • Zgłoś wpis
  • Awatar użytkownika
    Jotes - niezalogowany 2017-12-23 23:28:40

    Oczywiście "elyty" kościelno - rządowe - samorządowe osobno. Dla propagandy trzeba wziąć udział, ale żeby siedzieć razem przy jednym stole z bezdomnymi, ubogimi to już byłaby przesada.

    odpowiedz
    • Zgłoś wpis

Podziel się swoją opinią

Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.

Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.

Zaloguj się

Najnowsze rolki



Reklama

Wideo zycie.pl




Reklama