W poniedziałek przed świętami w przemyskiej Hali Sportowej odbyła się tradycyjna wigilia dla osób ubogich, samotnych, bezdomnych i tych, którzy z jakichś powodów nie mogli urządzić wieczerzy w domu.
Tradycyjnie już organizatorem wieczerzy wigilijnej był Caritas Archidiecezji Przemyskiej, a przy przygotowaniu potraw, obsłudze i organizacji pracowało 75 wolontariuszy. Wieczerza rozpoczęła się mszą świętą, którą koncelebrował bp Adam Szal. Jak obliczyli organizatorzy[paywall], w tym roku do wspólnego stołu zasiadło prawie 800 osób.
fot.Jacek Szwic
W przygotowaniu wigilii brało udział 75 wolontariuszy.
Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.
Komentarze