Reklama

Wigilia miejska w Jrosławiu

24/12/2017 12:30

Kolejny raz mieszkańcy Jarosławia spotkali się tuż przed Bożym Narodzeniem na miejskiej wigilii, zorganizowanej przez burmistrza Waldemara Palucha oraz Stowarzyszenie Przedsiębiorców Ziemi Jarosławskiej „Rozwój i Postęp”.

W przedświąteczny piątek na uczestników miejskiej wigilii czekały tradycyjne potrawy.

Na Rynku pojawili się przedstawiciele urzędów, dyrektorzy, prezesi oraz reprezentanci instytucji i organizacji. Oni przysłuchiwali się życzeniom, a potem dzielili opłatkiem. W tym czasie mieszkańcy, którzy stoją dalej od wyższych funkcji w miejskim środowisku, gromadzili się koło namiotów, w których żona burmistrza Bernadetta Paluch wraz z innymi paniami częstowała tradycyjnymi potrawami. 


fot.Roman Kijanka
erka
Aplikacja na Androida

Reklama

Komentarze opinie

Podziel się swoją opinią

Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.

Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.

Zaloguj się

Najnowsze rolki



Reklama

Wideo zycie.pl




Reklama
Najnowsze wiadomości