Kolejny raz mieszkańcy Jarosławia spotkali się tuż przed Bożym Narodzeniem na miejskiej wigilii, zorganizowanej przez burmistrza Waldemara Palucha oraz Stowarzyszenie Przedsiębiorców Ziemi Jarosławskiej „Rozwój i Postęp”.
W przedświąteczny piątek na uczestników miejskiej wigilii czekały tradycyjne potrawy.
Na Rynku pojawili się przedstawiciele urzędów, dyrektorzy, prezesi oraz reprezentanci instytucji i organizacji. Oni przysłuchiwali się życzeniom, a potem dzielili opłatkiem. W tym czasie mieszkańcy, którzy stoją dalej od wyższych funkcji w miejskim środowisku, gromadzili się koło namiotów, w których żona burmistrza Bernadetta Paluch wraz z innymi paniami częstowała tradycyjnymi potrawami.

Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.
Komentarze