Reklama

Winda w urzędzie pracy już jest

Ponad 127 tys. zł wyniósł zakup i montaż specjalistycznej windy, która została zainstalowana w Powiatowym Urzędzie Pracy w Jarosławiu.

– Mam nadzieję, że to wyczekiwane od lat urządzenie, szczególnie przez klientów niepełnosprawnych, znacznie poprawi jakości świadczonych przez urząd pracy usług – stwierdził starosta jarosławski Tadeusz Chrzan.

Powiatowy Urząd Pracy w Jarosławiu mieści się w czterokondygnacyjnej kamienicy przy ulicy Słowackiego 2. Jak wynika z danych, obsługiwanych jest tu około 300 osób niepełnosprawnych, zarejestrowanych jako bezrobotne bądź poszukujące pracy. – Szacujemy, że w ciągu roku osoby niepełnosprawne w ramach pośrednictwa pracy odwiedzają nas  około 1200 razy – powiedział dyrektor PUP w Jarosławiu Jan Wygnaniec.

Reklama

Łączny koszt inwestycji wyniósł dokładnie 127 tys. 501 zł. Dofinansowanie z Państwowego Funduszu Rehabilitacji Osób Niepełnosprawnych, w ramach „Programu wyrównywania różnic między regionami III”, dotyczącego likwidacji barier architektonicznych, wyniosło 38 tys. 250 zł. Powiat jarosławski zapewnił blisko 90 tys. zł.


mars
Aplikacja na Androida

Reklama

Komentarze opinie

  • Awatar użytkownika
    Lokky - niezalogowany 2018-02-25 03:57:01

    Winda jest tylko pracy brak.

    odpowiedz
    • Zgłoś wpis
  • Awatar użytkownika
    p-k - niezalogowany 2018-02-25 08:22:15

    Winda ta to chyba z pieniędzy zabranych rencistom rent  przez  ZUS aby teraz mogli starać się o pracę.

    odpowiedz
    • Zgłoś wpis
  • Awatar użytkownika
    zs - niezalogowany 2018-03-06 19:31:06

    A po, co w tych czasach istnieje PUP? Kto chce ten to pracuje, kto nie chce to nie pracuje. Marnowanie publicznych pieniędzy.

    odpowiedz
    • Zgłoś wpis

Podziel się swoją opinią

Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.

Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.

Zaloguj się

Najnowsze rolki



Reklama

Wideo zycie.pl




Reklama