Reklama

Wizualizacja kładki pieszo-rowerowej na Sanie

11/02/2015 18:45

Przeprawa nad Sanem powstanie w ramach projektu budowy tras rowerowych w pięciu województwach Polski wschodniej.

Łączna długość trasy rowerowej na terenie Przemyśla wyniesie 6,3 km. Jej początek przypada na ul. Buszkowickiej, następnie trasa przebiega pod mostem Brama Przemyska i dalej nabrzeżem Sanu po terenach zielonych do mostu Ryszarda Siwca. Tutaj połączy się z wybudowaną przed kilku laty ścieżką na ul. 22 Stycznia. Ostatni odcinek po tej stronie miasta będzie biec Wybrzeżem Ojca Świętego Jana Pawła II. 

Aplikacja na Androida

Reklama

Komentarze opinie

  • Awatar użytkownika
    obs - niezalogowany 2015-02-11 22:15:47

    To jakieś nieporozumienie!Kawałek dalej od planowanej kładki znajduje się przecież most!!To wyrzucanie pieniędzy w błoto!!!!Zresztą niedługo nie będzie miał kto tą kładką chodzić i jeździć bo większość stąd wyjedzie za chlebem i pracą.

    odpowiedz
    • Zgłoś wpis
  • Awatar użytkownika
    gosc - niezalogowany 2015-02-11 23:15:05

    Zajebisty pomysl duzo ludzi spaceruje deptakiem bedzie mozna przejsc swobodnie przez kladke i udac sie np spacerkiem do parku czy cos nie zapierniczajac na most.. 

    odpowiedz
    • Zgłoś wpis
  • Awatar użytkownika
    Gość - niezalogowany 2015-02-12 08:32:34

    Most w krasiczynie powinien zostać wyremontowany za pieniądze które będą na budowę kładki.

    odpowiedz
    • Zgłoś wpis

Podziel się swoją opinią

Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.

Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.

Zaloguj się

Najnowsze rolki



Reklama

Wideo zycie.pl




Reklama