Reklama

Wjechał na parking, gwałtownie zahamował i... zasnął

Pijany kierowca miał ponad 2,5 promila alkoholu w organizmie.

14 lutego, po godz. 13.30, mężczyzna kierujący oplem wjechał na sklepowy parking, następnie gwałtownie się zatrzymał i zasnął za kierownicą.

Poinformowani o zdarzeniu policjanci obudzili śpiącego kierowcę, a jako że wyczuli od niego silną woń alkoholu, przeprowadzili badania. Okazało się, że 51-letni mieszkaniec Rakszawy miał ponad 2,5 promila. Mężczyzna przyznał, że wypij kilka piw, ale uparcie utrzymywał, że ktoś inny prowadził samochód. Nie potrafił jednak sensownie wytłumaczyć, co zatem robi za kółkiem. 

Za jazdę w stanie nietrzeźwości odpowie przed sądem. Zatrzymano też jego prawo jazdy. 


AN
Aplikacja na Androida

Reklama

Komentarze opinie

Podziel się swoją opinią

Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.

Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.

Zaloguj się

Najnowsze rolki



Reklama

Wideo zycie.pl




Reklama
Najnowsze wiadomości