Reklama

Wjechał w latarnię. Było ślisko...

Kierujący audi zjechał na pobocze i uszkodził latarnię. Na szczęście kierowcy i pasażerom nic się nie stało.

W sobotę (3 lutego br.) na Podkarpaciu panowały fatalne warunki drogowe, zwłaszcza w nocy. Większych lub mniejszych kolizji drogowych było sporo. Jedna z nich wydarzyła się w miejscowości Mała w powiecie ropczycko-sędziszowskim. Dyżurny ropczyckiej komendy otrzymał informację o niebezpiecznie wyglądającym zdarzeniu drogowym. Przybyli na miejsce policjanci ustalili, że 34-letni kierujący audi stracił panowanie nad pojazdem i wpadł w poślizg. Uderzył samochodem w latarnię, znajdującą się na poboczu. Kierujący był trzeźwy, na całe szczęście nikt z uczestników nie doznał obrażeń.
KiB
Aplikacja na Androida

Reklama

Komentarze opinie

Podziel się swoją opinią

Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.

Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.

Zaloguj się

Najnowsze rolki



Reklama

Wideo zycie.pl




Reklama
Najnowsze wiadomości