Kierujący audi zjechał na pobocze i uszkodził latarnię. Na szczęście kierowcy i pasażerom nic się nie stało.
W sobotę (3 lutego br.) na Podkarpaciu panowały fatalne warunki drogowe, zwłaszcza w nocy. Większych lub mniejszych kolizji drogowych było sporo. Jedna z nich wydarzyła się w miejscowości Mała w powiecie ropczycko-sędziszowskim. Dyżurny ropczyckiej komendy otrzymał informację o niebezpiecznie wyglądającym zdarzeniu drogowym. Przybyli na miejsce policjanci ustalili, że 34-letni kierujący audi stracił panowanie nad pojazdem i wpadł w poślizg. Uderzył samochodem w latarnię, znajdującą się na poboczu. Kierujący był trzeźwy, na całe szczęście nikt z uczestników nie doznał obrażeń.Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.
Komentarze