W Przeworsku bliskie finalizacji jest jedno z zadań budżetu obywatelskiego – już wkrótce do użytku oddany zostanie plac zabaw i siłownia przy ul. Czarnieckiego .
Plac i siłownia powstają na terenie należącym do tutejszego MOSiR.
Dzieci znajdą na nowym placu zestaw zabawowy, huśtawki, sprężynowce, zabawkę „kółko-krzyżyk”. Siłownia składa się z kolei z prasy nożną, wioślarza, orbitreka oraz rowerka. Uzupełnieniem tego zestawu jest boisko o nawierzchni piaskowej wyposażone w siatkę do gier plażowych.
Całość urządzi jarosławska firma Apis, a jej przedstawiciele zapewniają, że prace zakończą w lipcu. Przedsięwzięcie budowy osiedlowego placu zabaw realizowane jest w ramach budżetu obywatelskiego.
W przeprowadzonym w roku 2019 głosowaniu projekt był drugim po modernizacji szkoły podstawowej nr 3 najpopularniejszym projekt BO – zyskał wówczas 2809 głosów.

fot.UM Przeworsk
Siłownia jest już w zasadzie gotowa.
Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.
Komentarze