Reklama

Wkrótce do użytku oddane zostaną plac zabaw i siłownia przy ul. Czarnieckiego

28/07/2021 08:10

W Przeworsku bliskie finalizacji jest jedno z zadań budżetu obywatelskiego – już wkrótce do użytku oddany zostanie plac zabaw i siłownia przy ul. Czarnieckiego .

Plac i siłownia powstają na terenie należącym do tutejszego MOSiR.

Dzieci znajdą na nowym placu  zestaw zabawowy, huśtawki, sprężynowce, zabawkę „kółko-krzyżyk”. Siłownia składa się z kolei z prasy nożną, wioślarza, orbitreka oraz rowerka. Uzupełnieniem tego zestawu jest boisko o nawierzchni piaskowej wyposażone w siatkę do gier plażowych. 

Całość urządzi jarosławska firma Apis, a jej przedstawiciele zapewniają, że prace zakończą w lipcu. Przedsięwzięcie budowy osiedlowego placu zabaw realizowane jest w ramach budżetu obywatelskiego.

W przeprowadzonym w roku 2019 głosowaniu projekt był drugim po modernizacji szkoły podstawowej nr 3 najpopularniejszym projekt BO – zyskał wówczas 2809 głosów.


fot.UM Przeworsk
Siłownia jest już w zasadzie gotowa.


pac
Aplikacja na Androida

Reklama

Komentarze opinie

Podziel się swoją opinią

Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.

Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.

Zaloguj się

Najnowsze rolki



Reklama

Wideo zycie.pl




Reklama
Najnowsze wiadomości