7 bm. o godz. 15 na przemyskim Rynku rozpoczną się obchody święta stacjonującego w mieście 5 Batalionu Strzelców Podhalańskich 21 BSP.
W programie: powitanie zaproszonych gości, odczytanie rozkazów okolicznościowych, wręczenie wyróżnień, przekazanie obowiązków na stanowisku dowódcy 5 BSP, przemówienia, defilada, przemarsz pododdziałów do koszar. Uroczystości[paywall] towarzyszyć będzie pokaz sprzętu. Ponadto w godzinach od 9 do 13 w ramach „Dnia otwartego” możliwe jest odwiedzenie żołnierzy w siedzibie ich jednostki przy ulicy 29 Listopada 1.
Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.Oczywiście PISoBOLSZEWIA zaprasza na apel smoleński :)
Oczywiście PISoBOLSZEWIA zaprasza na apel smoleński :)