25 marca br. rozpoczął się cykl spotkań zainicjowanych przez władze miasta i prezydium Rady Miejskiej w Przemyślu z mieszkańcami poszczególnych osiedli w nadsańskim mieście. Powstały, powstają i powstawać będą wnioski, pojawiały się, pojawiają i pojawiać się będą potrzeby, pytanie jednak brzmi: co z tego wyniknie?
W pierwszej kolejności zorganizowano spotkanie z mieszkańcami osiedla nr 12 „Łukasińskiego”, do którego doszło w auli Państwowej Akademii Nauk Stosowanych w Przemyślu. Wzięli w nim udział m.in.: przewodniczący Rady Miejskiej w Przemyślu Marcin Kowalski, zastępca prezydenta miasta Krzysztof Majcher i radni. Pojawili się na nim mieszkańcy ulic: Łukasińskiego, Dworskiego, Smolki, Moniuszki, Żołnierzy 1. Armii Wojska Polskiego, Bakończyckiej czy Grottgera. Głównym tematem rozmów była budowa mieszkań w ramach SIM (Społecznej Inicjatywy Mieszkaniowej), ale nie zabrakło też innych ważnych kwestii z życia codziennego...
Przeczytałeś tylko fragment tekstu. Chcesz przeczytać całość i inne artykuły premium? Nieograniczony dostęp do pełnych tekstów od 19 groszy dziennie! Masz już wykupiony dostęp? Zaloguj się
Pozostało 89% tekstu do przeczytania.
Wykup dostępTwoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.
Komentarze