Reklama

Władza spotyka się z ludem. Co z tego wyniknie? [ZOBACZ ZDJĘCIA]


25 marca br. rozpoczął się cykl spotkań zainicjowanych przez władze miasta i prezydium Rady Miejskiej w Przemyślu z mieszkańcami poszczególnych osiedli w nadsańskim mieście. Powstały, powstają i powstawać będą wnioski, pojawiały się, pojawiają i pojawiać się będą potrzeby, pytanie jednak brzmi: co z tego wyniknie?


W pierwszej kolejności zorganizowano spotkanie z mieszkańcami osiedla nr 12 „Łukasińskiego”, do którego doszło w auli Państwowej Akademii Nauk Stosowanych w Przemyślu. Wzięli w nim udział m.in.: przewodniczący Rady Miejskiej w Przemyślu Marcin Kowalski, zastępca prezydenta miasta Krzysztof Majcher i radni. Pojawili się na nim mieszkańcy ulic: Łukasińskiego, Dworskiego, Smolki, Moniuszki, Żołnierzy 1. Armii Wojska Polskiego, Bakończyckiej czy Grottgera. Głównym tematem rozmów była budowa mieszkań w ramach SIM (Społecznej Inicjatywy Mieszkaniowej), ale nie zabrakło też innych ważnych kwestii z życia codziennego...

Płatny dostęp do treści

Przeczytałeś tylko fragment tekstu. Chcesz przeczytać całość i inne artykuły premium? Nieograniczony dostęp do pełnych tekstów od 19 groszy dziennie! Masz już wykupiony dostęp? Zaloguj się

Pozostało 89% tekstu do przeczytania.

Wykup dostęp
Aplikacja na Androida

Źródło i opracowanie własne Aktualizacja: 08/04/2026 18:03
Reklama

Komentarze opinie

Podziel się swoją opinią

Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.

Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.

Zaloguj się

Najnowsze rolki



Reklama

Wideo zycie.pl




Reklama