Do 19 listopada br. każdy mieszkaniec Przemyśla (ale nie tylko) może wziąć udział w ankiecie przygotowanej przez władze miasta i tzw. zespół realizacyjny, dotyczącej planów budowy kompleksu basenów i hali widowiskowo-sportowej przy ulicy Sanockiej w Przemyślu.
Celem ankiety – jak to zazwyczaj ma miejsce – jest ocena oczekiwań i preferencji w kontekście planowanej inwestycji budowy kompleksu basenów wraz z infrastrukturą towarzyszącą przy ul. Sanockiej w Przemyślu. A że przemyślanie tęsknie wyczekują budowy takowych obiektów, wręcz „żądają” ich stworzenia, pytania o oczekiwania są jak najbardziej zasadne.
– Analiza informacji uzyskanych na podstawie kwestionariuszy ankiet udostępnionych w formie elektronicznej wskaże nam obszary w zakresie oceny aktualnie dostępnej infrastruktury sportowo-rekreacyjnej oraz potrzeb w zakresie jej rozbudowy, a także obszarów, które należy wzmacniać – powiedział kierownik Biura Informatycznego UM w Przemyślu Rafał Porada.
Jak już wspomnieliśmy, ankieta skierowana jest do wszystkich, a w szczególności osób, które korzystają regularnie i okazjonalnie z obiektów sportowych w Przemyślu (basen, hala sportowa, wyciąg narciarski oraz inne). Pytania dotyczą m.in.: czy, z jaką częstotliwością i gdzie mieszkańcy miasta korzystają z basenów i hal? Jakie udogodnienia widzieliby w planowanym kompleksie czy jak widzieliby rozbudowę wyciągu narciarskiego?
Kwestionariusz ankiety w formie elektronicznej można wypełnić na stronie: https://przemysl.pl/59487/badanie-oczekiwan-i-preferencji-w-zwiazku-z-planowana-budowa-kompleksu-basenow-przy-ul-sanockiej.html
Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.Dwadzieścia lat przemyskiego boksu (1946 – 1966) Z HISTORII PRZEMYSKIEGO SPORTU] Pięściarstwo uprawiano w Przemyślu już w okresie międzywojennym. Po 1945 r. trzeba było tworzyć wszystko od nowa, ponieważ nie było jeszcze żadnych nadrzędnych struktur sportowych i odpowiedniego zaplecza materialnego. W latach 1946 – 1948 odbywały się tylko zawody towarzyskie. W 1949 r. powstał Rzeszowski Okręgowy Związek Bokserski. Boks uprawiały w Przemyślu kluby w następujących latach: KS Polonia (1946 – 1966), WKS Pionier (1946), Rzem. KS Błyskawica (1947 – 1948), WKS Gwardia (1948 – 1956), KS Czuwaj (1953 – 1956), KS Start (1954 – 1956), Zryw (1954 – 1956), LZS Bakończyce (1954 – 1956 ). Spotkania odbywały się najpierw na prowizorycznym ringu TG Sokół, w kinie Roma, na stadionie Gwardii w porze letniej, a potem w hali sportowej. Nowy trener w Polonii 6 listopada 1949 r. odbyły się już drużynowe mistrzostwa województwa rzeszowskiego w klasie A. Oprócz przemyskiej Gwardii brały w nich udział 2 drużyny z Rzeszowa, 2 z Krosna i 1 z Jarosławia. Nowy trener Polonii Marian Słabicki (przedwojenny, trener i sędzia międzynarodowy, mjr Armii Andersa) z początku 1950 roku pozbył się (...) Początek formularza Dół formularza Początek formularza Na początku roku 1980 przemyski boks został reaktywowany dzięki Kazimierzowi Koreckiemu (szkółka bokserska a następnie sekcja RWKS Polna),którego wspierał m.in. Marian Jabłoński, oraz "Pierwszemu krokowi bokserskiemu" w hali POSiR, w którym 4-5 wychowanków p. Kazia wygrało swoje kategorie. Był wśród nich Dariusz Czernij - srebrny medalista ME w Atenach (1988), zwycięzca Spartakiady Armii Zaprzyjaźnionych,uczestnik MŚ w Reno (USA), wielokrotny MP i reprezentant kraju.
To już nie podgrzewane chodniki ... ?
poprzedni prezydent zastal Przemysl murowany a zostawil drewniany
Mieszkańcy zdecydowanie opowiadają się że nie chcą żadnych hal i basenów. A w zamian zaoszczędzone pieniądze dać na remonty kościołów. Ewentualnie dać pieniądze klerowi a oni wybudują basen i niedrogo będą sprzedawać bilety wstępu.
Dwadzieścia lat przemyskiego boksu (1946 – 1966) Z HISTORII PRZEMYSKIEGO SPORTU] Pięściarstwo uprawiano w Przemyślu już w okresie międzywojennym. Po 1945 r. trzeba było tworzyć wszystko od nowa, ponieważ nie było jeszcze żadnych nadrzędnych struktur sportowych i odpowiedniego zaplecza materialnego. W latach 1946 – 1948 odbywały się tylko zawody towarzyskie. W 1949 r. powstał Rzeszowski Okręgowy Związek Bokserski. Boks uprawiały w Przemyślu kluby w następujących latach: KS Polonia (1946 – 1966), WKS Pionier (1946), Rzem. KS Błyskawica (1947 – 1948), WKS Gwardia (1948 – 1956), KS Czuwaj (1953 – 1956), KS Start (1954 – 1956), Zryw (1954 – 1956), LZS Bakończyce (1954 – 1956 ). Spotkania odbywały się najpierw na prowizorycznym ringu TG Sokół, w kinie Roma, na stadionie Gwardii w porze letniej, a potem w hali sportowej. Nowy trener w Polonii 6 listopada 1949 r. odbyły się już drużynowe mistrzostwa województwa rzeszowskiego w klasie A. Oprócz przemyskiej Gwardii brały w nich udział 2 drużyny z Rzeszowa, 2 z Krosna i 1 z Jarosławia. Nowy trener Polonii Marian Słabicki (przedwojenny, trener i sędzia międzynarodowy, mjr Armii Andersa) z początku 1950 roku pozbył się (...) Początek formularza Dół formularza Początek formularza Na początku roku 1980 przemyski boks został reaktywowany dzięki Kazimierzowi Koreckiemu (szkółka bokserska a następnie sekcja RWKS Polna),którego wspierał m.in. Marian Jabłoński, oraz "Pierwszemu krokowi bokserskiemu" w hali POSiR, w którym 4-5 wychowanków p. Kazia wygrało swoje kategorie. Był wśród nich Dariusz Czernij - srebrny medalista ME w Atenach (1988), zwycięzca Spartakiady Armii Zaprzyjaźnionych,uczestnik MŚ w Reno (USA), wielokrotny MP i reprezentant kraju.
Obserwatorze,to po co ta ankieta?
To już nie podgrzewane chodniki ... ?