Reklama

Włamał się do kościoła w Przemyślu i ukradł puszkę na datki

Do włamaniu do kościoła jednej z przemyskich parafii doszło wczoraj, 25 bm., po godz. 17.

Pracująca na miejscu grupa dochodzeniowo-śledcza wraz z technikiem kryminalistycznym ustaliła, że sprawca wybił szybę w drzwiach przedsionka kościoła i zabrał puszkę na datki, która była zabezpieczona łańcuszkiem.

Funkcjonariusze wytypowali sprawcę, to 39-latek bez stałego miejsca zamieszkania. Gdy mundurowi zatrzymywali mężczyznę, był nietrzeźwy, miał ponad 2 promile.

Trafił do policyjnego aresztu, po wytrzeźwieniu usłyszy zarzuty. Przestępstwo, którego się dopuścił, zagrożone jest karą do 10 lat pozbawienia wolności.

Reklama


san
Aplikacja na Androida

Reklama

Komentarze opinie

  • Awatar użytkownika
    x - niezalogowany 2020-11-26 13:21:55

    Może był głodny?

    odpowiedz
    • Zgłoś wpis
  • Awatar użytkownika
    Tadeusz - niezalogowany 2020-11-26 13:27:10

    Wpędzony w bezdomność czyli bezradny powinien otrzymac pomoc społeczną ale takiej nie dostał.  Szkoda,ze sam musiał zadbać o siebie.Ale na zimę załatwił sobie lokum czyli celę najlepiej od południa oraz dodatkowy koc z ful wypasem gastronomicznym

    odpowiedz
    • Zgłoś wpis
  • Awatar użytkownika
    JP - niezalogowany 2020-11-26 14:23:17

    Nie czekał chłop na rządową tarczę "Dziadostwo plus 2.0" i sam zadbał o swoją przyszłość działaniem 2.0.1. - "Aby do wiosny". Darmowe lokum, darmowy wikt, opieka lekarska, bezpłatne testy na COVID-19 - zyć nie umierać. Szkoda tylko, że zawartość przytulonej puszki starczyła ledwie na dwa głuchojeby...

    odpowiedz
    • Zgłoś wpis

Podziel się swoją opinią

Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.

Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.

Zaloguj się

Najnowsze rolki



Reklama

Wideo zycie.pl




Reklama
Najnowsze wiadomości