Reklama

Włamywacz pijany w sztok. Przemyślanin miał 5 promili!

11/12/2017 12:24

W sobotę, 9 bm. po godz. 1 w nocy właściciel sklepu przy ul. Bogusławskiego w Przemyślu ujął rabusia na gorącym uczynku, po czym poinformował o tym dyżurnego przemyskiej jednostki.

Policjanci po przyjechaniu na miejsce zastali przed sklepem właściciela, który zgłosił zdarzenie i wskazał, że włamywacz cały czas przebywa w środku. Sprawca uszkodził drzwi wejściowe i dostał się do sklepu. Kradzieży z włamaniem dokonał 50-letni mieszkaniec Przemyśla.

Właściciel sklepu zastał mężczyznę, który właśnie kończył pić wino, które wziął ze sklepowej półki.

Okazało się, że włamywacz miał w organizmie prawie 5 promili alkoholu i co chwilę tracił świadomość. Pozostał w szpitalu pod nadzorem policjantów. Za popełniony czyn grozi mu kara do 10 lat pozbawienia wolności.

Reklama

 


MWó
Aplikacja na Androida

Reklama

Komentarze opinie

  • Awatar użytkownika
    Hit - niezalogowany 2017-12-11 16:47:53

    Prawdziwy Polak. Katolik. Kocha wino wiec ino wymaczmy mu jego wino

    odpowiedz
    • Zgłoś wpis
  • Awatar użytkownika
    gawa - niezalogowany 2017-12-12 08:10:45

    Zrobił sobie sklep nocny bez kasy fiskalnej z promocjami

    odpowiedz
    • Zgłoś wpis
  • Awatar użytkownika
    3f3f - niezalogowany 2017-12-13 13:30:05

    Szanujemy Państwa czas  więc dbamy o to żeby przyjechać punktualnie na oględziny na terenie łodzi. Miejsce i czas transakcji wybiera sprzedający. Prosimy o kontakt z nami.  http://s-car.pl/ 

    odpowiedz
    • Zgłoś wpis

Podziel się swoją opinią

Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.

Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.

Zaloguj się

Najnowsze rolki



Reklama

Wideo zycie.pl




Reklama
Najnowsze wiadomości