W sobotę, 9 bm. po godz. 1 w nocy właściciel sklepu przy ul. Bogusławskiego w Przemyślu ujął rabusia na gorącym uczynku, po czym poinformował o tym dyżurnego przemyskiej jednostki.
Policjanci po przyjechaniu na miejsce zastali przed sklepem właściciela, który zgłosił zdarzenie i wskazał, że włamywacz cały czas przebywa w środku. Sprawca uszkodził drzwi wejściowe i dostał się do sklepu. Kradzieży z włamaniem dokonał 50-letni mieszkaniec Przemyśla.
Właściciel sklepu zastał mężczyznę, który właśnie kończył pić wino, które wziął ze sklepowej półki.
Okazało się, że włamywacz miał w organizmie prawie 5 promili alkoholu i co chwilę tracił świadomość. Pozostał w szpitalu pod nadzorem policjantów. Za popełniony czyn grozi mu kara do 10 lat pozbawienia wolności.
Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.Prawdziwy Polak. Katolik. Kocha wino wiec ino wymaczmy mu jego wino
Zrobił sobie sklep nocny bez kasy fiskalnej z promocjami
Szanujemy Państwa czas więc dbamy o to żeby przyjechać punktualnie na oględziny na terenie łodzi. Miejsce i czas transakcji wybiera sprzedający. Prosimy o kontakt z nami. http://s-car.pl/
Jeśli szukają Państwo dobrego skupu aut w warszawie to zapraszamy na naszą stronę. Gwarantujemy najlepsze ceny oraz szybką wycenę. https://autoskupwarszawa-flotyodfirm.pl/skup-aut-warszawa-bemowo/
Ostatnio wyceniałem swoje auto w tej firmie i oferta była naprawdę niska... Polecam poszukać też innych ofert gdyż wyższą dostałem u większość podobnych firm.
Gdyby była potrzeba odstawienia samochodu zapraszamy auto holowanie: https://dab-car.pl/pomoc-drogowa-autoholowanie-rzeszow/ Lepiej auto odstawić niż prowadzić nie pwenie
Prawdziwy Polak. Katolik. Kocha wino wiec ino wymaczmy mu jego wino
Zrobił sobie sklep nocny bez kasy fiskalnej z promocjami
Szanujemy Państwa czas więc dbamy o to żeby przyjechać punktualnie na oględziny na terenie łodzi. Miejsce i czas transakcji wybiera sprzedający. Prosimy o kontakt z nami. http://s-car.pl/