Reklama

Wojciech Dębski na podium

W Rzeszowie, w ramach Narodowego Dnia Tenisa Stołowego, rozegrana została 24. edycja Podkarpackiej Olimpiady Tenisa Stołowego. Znakomicie spisał się w niej jedyny reprezentant Nurtu Przemyśl, podopieczny Zdzisława Bodnara, Wojciech Dębski.

Wojciech wystąpił w kategorii chłopców do lat 13 (ur. w 2010 r. i młodsi). Finalnie zajął 3. miejsce. W pierwszej rundzie pokonał 3:0 Gerarda Bartoszewskiego (Rzeszów), w drugiej 3:0 ograł Wiktora Fryzła (KU AZS Politechnika Rzeszów). W ćwierćfinale przegrał nieznacznie 2:3 z Aleksandrem Zielnikiem. Według regulaminu, nie był to dla niego koniec zmagań. Mógł powalczyć jeszcze o podium i zrobił to skutecznie! Wygrał kolejne cztery mecze: 3:1 z Mikołajem Madejem (UKS SP Korzeniów), 3:0 z Bartoszem Rakiem (UKS ATS Tyczyn), 3:1 z Antonim Pośko (ATS Bingo Ropczyce) i 3:0 z Aleksandrem Zielnikiem (KU AZS Politechnika Rzeszów). W meczu o drugi stopień podium przegrał nieznacznie 2:3 z Janem Madejem (UKS SP Korzeniów).

Aplikacja na Androida

Reklama

Komentarze opinie

Podziel się swoją opinią

Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.

Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.

Zaloguj się

Najnowsze rolki



Reklama

Wideo zycie.pl




Reklama