Drużyna stacjonującego w Jarosławiu 14 Dywizjonu Artylerii Samobieżnej 21 Brygady Strzelców Podhalańskich zwyciężyła w Halowym Turnieju Piłki Nożnej Służb Mundurowych o Puchar Burmistrza Miasta Jarosławia. W rozgrywkach wzięło udział 10 drużyn. Cztery z nich reprezentowały służby mundurowe. Resztę drużyn wystawiły jednostki jak najbardziej cywilne.
Turniej jest cykliczną imprezą odbywającą się w Jarosławiu w okresie Święta Niepodległości od kilkunastu lat. Sześcioosobowe drużyny grają dwa razy po 10 minut. – Rozgrywki od samego początku wzbudzały bardzo wiele emocji i wyzwalały między drużynami ostrą rywalizację – ocenia Barbara Brzezińska z Kancelarii Burmistrza Jarosławia. Nie obyło się bez żółtych kartek, a nawet jeden z zawodników otrzymał czerwoną. Turniej rozpoczęła rozgrywka między przedstawicielami Urzędu Miasta Jarosławia a Komendą Powiatową Państwowej Straży Pożarnej w Jarosławiu zakończona remisem 3:3. Swoje reprezentacje wystawiła również Komenda Powiatowa Policji, 14 das 21 BSP oraz 34 Batalion Lekkiej Piechoty Obrony Terytorialnej. Mundurowi zmagali się z reprezentacją Specjalistycznego Psychiatrycznego Zespół Opieki Zdrowotnej im. prof. A. Kępińskiego w Jarosławiu, nauczycieli, Huty Szkła Jarosław, Polskiego Stowarzyszenia na rzecz Osób z Niepełnosprawnością Intelektualną Koło w Jarosławiu i Szkoły Mistrzostwa
Sportowego.
Zwyciężyli żołnierze. Tuż za nimi znaleźli się strażacy. Trzecie miejsce przypadło drużynie SMS.

fot.UM Jarosław
Ducha sportowego nie brakowało.
Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.
Komentarze