Reklama

Wokół pięknie, a tu brud i smród – skarga czytelniczki

08/05/2015 12:45

Mówi się – pokaż mi swoje mieszkanie, a powiem ci, kim jesteś. Podobny zabieg można zastosować w odniesieniu do działki, czyli terenu będącego skrzyżowaniem ogródka z miejscem do rekreacji.

„Przyjechała do mnie rodzina z Anglii i Francji i postanowiliśmy zwiedzić ogródki działkowe, których w Przemyślu jest bardzo dużo” – pisze w liście do redakcji mieszkanka Przemyśla. Po czym zbulwersowana opisuje to, co zobaczyła na jednej z działek na terenie Ogrodów Działkowych „Relax”. „Szopa płatana płytami i deskami,  bród, smród, wysypisko śmieci, bardzo dużo złomu, szmat, gruzu i butelek[paywall]” – wylicza. 


JS
Aplikacja na Androida

Reklama

Komentarze opinie

  • Awatar użytkownika
    Też działkowiec - niezalogowany 2015-05-08 17:14:55

    To aż ogródki działkowe zwiedzać należy? Można i tak, a że syf to inna sprawa. Dać znać straży miejskiej należy.

    odpowiedz
    • Zgłoś wpis
  • Awatar użytkownika
    xxx - niezalogowany 2015-05-09 12:00:46

    hahahaha zamiast pokazać zabytki Przemyśla to.obcokrajowcy zobaczą tylko czyjś syf na działce. Działka jest własnością czyjąś więc wolność Tomku w swoim domku bo straż i tak nic nie zdziała oprócz upomnienia lub  mandatu. Chyba że będzie dzień dobroci to założą rękawiczki i posprzataja ten syf.

    odpowiedz
    • Zgłoś wpis

Podziel się swoją opinią

Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.

Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.

Zaloguj się

Najnowsze rolki



Reklama

Wideo zycie.pl




Reklama