Reklama

WORD zadbał o widoczność przemyślan

Kilkaset odblaskowych opasek, mających na celu poprawienie widoczności uczestników ruchu drogowego, po raz kolejny zostało przekazanych na ręce zastępcy komendanta miejskiego policji w Przemyślu – kom. Waldemara Kolczaka i naczelnika wydziału prewencji – nadkom. Marcina Wodzyńskiego przez dyrektora Wojewódzkiego Ośrodka Ruchu Drogowego Macieja Kamińskiego.


fot.KMP Przemyśl

Opaski trafią do mieszkańców nadsańskiego grodu podczas działań prowadzonych przez przemyskich policjantów, które mają na celu poprawę bezpieczeństwa niechronionych uczestników ruchu drogowego.

To ważne, by elementy odblaskowe były noszone po zmroku nie tylko poza terenem zabudowanym, ale również w miastach.

Noszenie odblasków może bowiem ograniczyć liczbę niebezpiecznych zdarzeń drogowych, gdyż pozwala na szybszą reakcję ze strony kierowców.


fot.KMP Przemyśl
em.
Aplikacja na Androida

Reklama

Komentarze opinie

Podziel się swoją opinią

Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.

Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.

Zaloguj się

Najnowsze rolki



Reklama

Wideo zycie.pl




Reklama