W akcję „Kilometry Dobra” włącza się coraz więcej osób chcących bezinteresownie pomagać. Tym razem zorganizowano charytatywny mecz piłki nożnej. Impreza odbyła się w drugą sobotę maja na orliku przy Szkole Podstawowej nr 10 w Jarosławiu.
– Mecz ma być zabawą – zaznaczył sędzia, rozpoczynając imprezę. Nikt nie miał co do tego wątpliwości, zwłaszcza że ładna pogoda sprzyjała spędzeniu przedpołudnia na świeżym powietrzu. Organizatorzy zadbali o to, żeby połączyć przyjemne z pożytecznym – w czasie meczu zbierane były złotówki na nowe przedszkole. Zajmowały się tym harcerki z 33. Drużyny Integracyjnej Lazaron.
W meczu wzięły udział drużyny: jaroslawskiego urzędu miasta i starostwa powiatowego, księży i lektorów z parafii Najświętszej Maryi Panny Królowej Polski oraz nauczyciele ze Szkoły Podstawowej nr 10 im. Wojska Polskiego w Jarosławiu. Nie zabrakło też kibiców w różnym wieku, którzy solidnie dopingowali swoje drużyny.

fot.Izabela Plęs
W meczu nie chodziło o wynik, lecz o dobrą zabawę i szczytny cel.

fot.Izabela Plęs
Cheerleaderki dopingowały wszystkie drużyny do walki.
Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.
Komentarze