Reklama

Wspólnie "układali” kilometry dobra

17/05/2015 11:45

W akcję „Kilometry Dobra” włącza się coraz więcej osób chcących bezinteresownie pomagać. Tym razem zorganizowano charytatywny mecz piłki nożnej. Impreza odbyła się w drugą sobotę maja na orliku przy Szkole Podstawowej nr 10 w Jarosławiu.

– Mecz ma być zabawą – zaznaczył sędzia, rozpoczynając imprezę. Nikt nie miał co do tego wątpliwości, zwłaszcza że ładna pogoda sprzyjała spędzeniu przedpołudnia na świeżym powietrzu. Organizatorzy zadbali o to, żeby połączyć przyjemne z pożytecznym – w czasie meczu zbierane były złotówki na nowe przedszkole. Zajmowały się tym harcerki z 33. Drużyny Integracyjnej Lazaron.

W meczu wzięły udział drużyny: jaroslawskiego urzędu miasta i starostwa powiatowego, księży i lektorów z parafii Najświętszej Maryi Panny Królowej Polski oraz nauczyciele ze Szkoły Podstawowej nr 10 im. Wojska Polskiego w Jarosławiu. Nie zabrakło też kibiców w różnym wieku, którzy solidnie dopingowali swoje drużyny.

Reklama


fot.Izabela Plęs
W meczu nie chodziło o wynik, lecz o dobrą zabawę i szczytny cel.

Znalazła się również grupa cheerleaderek, które zagrzewały do walki wszystkie drużyny bez wyjątku. Organizatorzy wydarzenia, wolontariusze i widzowie działali wspólnie, żeby zebrać jak najwięcej złotówek na remont budynku Klasztoru Sióstr Benedyktynek, przeznaczonego na przedszkole. Wyniki meczu były nieistotne, liczyła się tylko dobra zabawa i układanie kilometrów dobra. 


fot.Izabela Plęs
Cheerleaderki dopingowały wszystkie drużyny do walki.

Aplikacja na Androida

Reklama

Komentarze opinie

Podziel się swoją opinią

Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.

Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.

Zaloguj się

Najnowsze rolki



Reklama

Wideo zycie.pl




Reklama
Najnowsze wiadomości