9 lutego odbyło się spotkanie władz jarosławskiej Państwowej Wyższej Szkoły Techniczno-Ekonomicznej z dyrektorami szkół ponadgimnazjalnych i placówek oświatowych oraz przedstawicielami prowadzących je samorządów – jarosławskiego i przeworskiego w sprawie dydaktycznej współpracy.
Spotkanie poprowadził rektor PWSTE w Jarosławiu doc. dr Krzysztof Rejman, który zaproponował model współpracy między uczelnią, a szkołami ponadgimnazjalnymi. W spotkaniu wzięli również udział doc. dr Dorota Dejniak, dr inż. Ryszard Pukała i pięciu dyrektorów instytów jarosławksiej uczelni. Oferta skierowana do uczniów szkół ponadgimnazjalnych była atrakcyjna o czym przekonali się dyrektorzy szkół, którzy przekażą te informacje swoim uczniom. Jak szczegółowo będzie wyglądać współpraca dydaktyczna? Efekty będą widoczne w najbliższym czasie.
fot. Magdalena Bojarska
Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.
Komentarze