Reklama

Współpraca jarosławskiej uczelni ze szkołami?

11/02/2016 10:46

9 lutego odbyło się spotkanie władz jarosławskiej Państwowej Wyższej Szkoły Techniczno-Ekonomicznej z dyrektorami szkół ponadgimnazjalnych i placówek oświatowych oraz przedstawicielami prowadzących je samorządów – jarosławskiego i przeworskiego w sprawie dydaktycznej współpracy.

Spotkanie poprowadził rektor PWSTE w Jarosławiu doc. dr Krzysztof Rejman, który zaproponował model współpracy między uczelnią, a szkołami ponadgimnazjalnymi. W spotkaniu wzięli również udział doc. dr Dorota Dejniak, dr inż. Ryszard Pukała i pięciu dyrektorów instytów jarosławksiej uczelni.  Oferta skierowana do uczniów szkół ponadgimnazjalnych była atrakcyjna o czym przekonali się dyrektorzy szkół, którzy przekażą te informacje swoim uczniom. Jak szczegółowo będzie wyglądać współpraca dydaktyczna? Efekty będą widoczne w najbliższym czasie.


fot. Magdalena Bojarska


MML
Aplikacja na Androida

Reklama

Komentarze opinie

Podziel się swoją opinią

Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.

Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.

Zaloguj się

Najnowsze rolki



Reklama

Wideo zycie.pl




Reklama