1 lutego br. odbył się pogrzeb prezesa Ochotniczej Straży Pożarnej w Bobrówce Grzegorza Drozda. Odszedł niespodziewanie w wieku 40 lat.
„Przez 26 lat służby w OSP Bobrówka był strażakiem sumiennym, zdyscyplinowanym, zawsze na wezwanie przybywał jako jeden z pierwszych, chętnie służył pomocą. Organizował i brał udział w pracach na rzecz OSP, jak również na rzecz miejscowości. Brał udział nie tylko w działalności na rzecz ochrony przeciwpożarowej, ale również współpracował z innymi organizacjami społecznymi. Nie tak dawno występował jeszcze w gminnym koncercie kolęd i pastorałek w Miękiszu Nowym. Zawsze chętnie brał udział w uroczystościach kościelnych. Był zaangażowany w rozwój naszej jednostki. Starał się o pozyskanie sprzętu, brał udział w akcjach ratowniczych, manewrach, zawodach strażackich. Był zawsze gotowy do pomocy i służył dobrą radą. Sumiennie wykonywał powierzone mu zadania i obowiązki” – tak wspominają go koledzy.
Grzegorza Drozda żegnały tłumy znajomych, kolegów strażaków oraz przedstawiciele samorządu na czele z wójtem gminy Laszki Stanisławem Gonciarzem i przewodniczącym rady gminy Markiem Bawołem. Na miejsce wiecznego spoczynku odprowadzali go również sołtysi wsi: Bobrówka – Jerzy Dyrda, Laszki – Adam Gonciarz i Korzenica – Józef Skrzypek. W uroczystościach pogrzebowych wzięli udział przedstawiciele wszystkich jednostek OSP z terenu gminy wraz z pocztami sztandarowymi. Na cmentarzu ostatnie pożegnanie wygłosił prezes Zarządu Oddziału Gminnego Związku OSP – Jerzy Batycki.

Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.>>To była postać, którą znał niemal każdy w Bobrówce.<<Trudno żeby w takiej wioseczce ludzie nie znali komendanta straży.Chociaż to wioseczka nietypowa - to tu urodził się biskup-flaszka i tu się w niej szarogęsi.
The best website for this purpose. these free codes tend http://www.datpiff.com/profile/kellyydv26 to update all the time,meaning
>>To była postać, którą znał niemal każdy w Bobrówce.<<Trudno żeby w takiej wioseczce ludzie nie znali komendanta straży.Chociaż to wioseczka nietypowa - to tu urodził się biskup-flaszka i tu się w niej szarogęsi.
To nie ta Bobrowka.
The best website for this purpose. these free codes tend http://www.datpiff.com/profile/kellyydv26 to update all the time,meaning