Młody mężczyzna z Grudnej Górnej utonął w potoku Ostra, w prawobrzeżnym dopływie Wisłoki.
Wiadomość o tym, że w rejonie ulicy Starzyńskiego w Dębicy najprawdopodobniej utonął mężczyzna, policjanci odebrali wczoraj, po godz. 18.
Trzej mężczyźni kąpali się potoku Ostra, w pewnym momencie jeden z nich zniknął pod powierzchnią wody i już nie wypłynął. Na miejsce wezwano służby ratunkowe. Strażacy wydobyli z wody ciało 22-letniego mieszkańca Grudnej Górnej.
Zwłoki zabezpieczono do badań i obecnie trwa wyjaśnianie okoliczności i przyczyny jego śmierci.
Policja przypomina zasady bezpiecznej kąpieli:
Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.
Komentarze