Reklama

Wszedł przez balkon i ukradł laptopa - złapała go policja

02/06/2015 15:27

Okazja czyni złodzieja? 37-letni mieszkaniec Jarosławia wykorzystał otwarty balkon, aby wedrzeć się do mieszkania i ukraść laptop. Za kradzież grozi mu 5 lat więzienia.

Do zdarzenia doszło kilka dni temu w jednym z jarosławskich mieszkań. Podczas chwilowej nieobecności właściciela nieznany sprawca wykorzystując otwarte drzwi balkonowe zakradł się do środka i zrabował leżący na biurku laptop. Wartość skradzionego sprzętu oszacowano na ok. 1400 złotych. 

Na szczęście, dzięki szybkiej interwencji powiadomionej przez pokrzywdzonego policji, udało się ustalić prawdopodobną tożsamość oraz miejsce pobytu osoby odpowiedzialnej za kradzież. Domniemanego złodzieja zatrzymano następnego dnia . W chwili zatrzymania 37-letni mieszkaniec Jarosławia miał  ponad 1,3 promila alkoholu w organizmie.  Zarzuty usłuszał dopiero nastepnego dnia – kiedy wytrzeźwiał.  Za kradzież mienia sprawcy grozi kara pozbawienia wolności od 3 miesięcy do 5 lat.
 
Skradziony laptop odzyskano i oddano prawowitemu właścicielowi. 
Aplikacja na Androida

Reklama

Komentarze opinie

Podziel się swoją opinią

Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.

Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.

Zaloguj się

Najnowsze rolki



Reklama

Wideo zycie.pl




Reklama
Najnowsze wiadomości