Reklama

Wszystko zaczęło się od myśli, by pomagać innym – 5-lecie „Słonecznej Paczki”

18/06/2015 08:12

12 czerwca w Miejskim Ośrodku Kultury w Jarosławiu zorganizowano imprezę, która miała uczcić 5-lecie akcji „Słoneczna Paczka”.

– Pierwszymi placówkami, które zaangażowały się w zbiórkę darów dla potrzebujących, były przedszkole i szkoła z Warszawy i Garwolina. Przyłączył się też Jarosław, a zwłaszcza Przedszkole nr 9 im. Jana Brzechwy, Przedszkole im. Montessori, Szkoła Podstawowa nr 10 i wiele innych – wspomina Michał Chacaś, koordynator i pomysłodawca akcji.

By uczcić jubileusz 5-lecia jej istnienia, przygotowano[paywall] w jarosławskim MOK program artystyczny. Na scenie wystąpiły maluchy z Przedszkola im. Jana Brzechwy, bł. Edmunda Bojanowskiego i Przedszkola nr 10 w Jarosławiu. Swoje pięć minut na scenie w pełni wykorzystały dzieci ze szkoły podstawowej prowadzonej przez siostry niepokalanki i Szkoły Podstawowej nr 4 w Jarosławiu. Na uwagę zasługuje również wspaniały występ dwóch młodych wokalistek: Angeliki Nowak i Wiktorii Koreckiej z Zespołu Placówek Oświatowo- Wychowawczych. Publiczność, która wypełniła salę, była bardzo zaangażowana w występy tancerzy. Robiąc zdjęcia i głośno kibicując maluchom, sprawiła, że wszelki stres odszedł w niepamięć. Dzieciaki też dodawały otuchy kolegom występującym na scenie, tańcząc razem z nimi na sali. W końcu takiego jubileuszu nie obchodzi się codziennie. 


IP
Aplikacja na Androida

Reklama

Komentarze opinie

Podziel się swoją opinią

Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.

Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.

Zaloguj się

Najnowsze rolki



Reklama

Wideo zycie.pl




Reklama
Najnowsze wiadomości