12 czerwca w Miejskim Ośrodku Kultury w Jarosławiu zorganizowano imprezę, która miała uczcić 5-lecie akcji „Słoneczna Paczka”.
– Pierwszymi placówkami, które zaangażowały się w zbiórkę darów dla potrzebujących, były przedszkole i szkoła z Warszawy i Garwolina. Przyłączył się też Jarosław, a zwłaszcza Przedszkole nr 9 im. Jana Brzechwy, Przedszkole im. Montessori, Szkoła Podstawowa nr 10 i wiele innych – wspomina Michał Chacaś, koordynator i pomysłodawca akcji.
By uczcić jubileusz 5-lecia jej istnienia, przygotowano[paywall] w jarosławskim MOK program artystyczny. Na scenie wystąpiły maluchy z Przedszkola im. Jana Brzechwy, bł. Edmunda Bojanowskiego i Przedszkola nr 10 w Jarosławiu. Swoje pięć minut na scenie w pełni wykorzystały dzieci ze szkoły podstawowej prowadzonej przez siostry niepokalanki i Szkoły Podstawowej nr 4 w Jarosławiu. Na uwagę zasługuje również wspaniały występ dwóch młodych wokalistek: Angeliki Nowak i Wiktorii Koreckiej z Zespołu Placówek Oświatowo- Wychowawczych. Publiczność, która wypełniła salę, była bardzo zaangażowana w występy tancerzy. Robiąc zdjęcia i głośno kibicując maluchom, sprawiła, że wszelki stres odszedł w niepamięć. Dzieciaki też dodawały otuchy kolegom występującym na scenie, tańcząc razem z nimi na sali. W końcu takiego jubileuszu nie obchodzi się codziennie.
Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.
Komentarze