Kilkadziesiąt prac nadesłano na konkurs plastyczny ,,Wybieram marzenia – nie uzależnienia!” zorganizowany przez Wojewódzki Podkarpacki Szpital Psychiatryczny im. prof. Eugeniusza Brzezickiego w Żurawicy.
Pierwsze miejsce zajął Mateusz Rabski ze Szkoły[paywall] Podstawowej im. Jana Pawła II w Orzechowcach. Na drugim znalazła się Milena Gorczyca z tej samej placówki, a na trzecim – Hanna Duda ze Szkoły Podstawowej im. Jana Pawła II w Drohojowie.
Komisja konkursowa przyznała również wyróżnienia. Otrzymały je: Klaudia Łęgowy – Szkoła Podstawowa im. Orła Białego w Orłach, Kinga Kościak – SP w Orłach i Julia Potoczna – Zespół Szkolno-Przedszkolny z Oddziałami Integracyjnymi w Orłach.
Mateusz Rabski przyznał, że inspiracją do wyboru tematu jego pracy był długi czas spędzany przed komputerem. – Zwróciła na to uwagę moja mama i z tego zaczerpnąłem pomysł. Stwierdziłem, że ograniczę granie w gry komputerowe i poszukam innej inspiracji – powiedział.
Współorganizatorami konkursu byli: Rzecznik Praw Pacjenta, Powiatowa Stacja Sanitarno-Epidemiologiczna w Przemyślu, prezydent Przemyśla, wójt gminy Żurawica, Starostwo Powiatowe w Przemyślu.Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.Masz jak czytam problemy w sam raz dla terapii w Żurawicy! BUDA!!!
Jaaa,! Same gwiazdy!!
Masz jak czytam problemy w sam raz dla terapii w Żurawicy! BUDA!!!