Reklama

Wybrali marzenia – nie uzależnienia

29/04/2018 13:58

Kilkadziesiąt prac nadesłano na konkurs plastyczny ,,Wybieram marzenia – nie uzależnienia!” zorganizowany przez Wojewódzki Podkarpacki Szpital Psychiatryczny im. prof. Eugeniusza Brzezickiego w Żurawicy.

Pierwsze miejsce zajął Mateusz Rabski ze Szkoły[paywall] Podstawowej im. Jana Pawła II w Orzechowcach. Na drugim znalazła się Milena Gorczyca z tej samej placówki, a na trzecim – Hanna Duda ze Szkoły Podstawowej im. Jana Pawła II w Drohojowie.

Komisja konkursowa przyznała również wyróżnienia. Otrzymały je: Klaudia Łęgowy – Szkoła Podstawowa im. Orła Białego w Orłach, Kinga Kościak – SP w Orłach i Julia Potoczna – Zespół Szkolno-Przedszkolny z Oddziałami Integracyjnymi w Orłach.

Mateusz Rabski przyznał, że inspiracją do wyboru tematu jego pracy był długi czas spędzany przed komputerem. – Zwróciła na to uwagę moja mama i z tego zaczerpnąłem pomysł. Stwierdziłem, że ograniczę granie w gry komputerowe i poszukam innej inspiracji – powiedział. 

Współorganizatorami konkursu byli: Rzecznik Praw Pacjenta, Powiatowa Stacja Sanitarno-Epidemiologiczna w Przemyślu, prezydent Przemyśla, wójt gminy Żurawica, Starostwo Powiatowe w Przemyślu.
pb
Aplikacja na Androida

Reklama

Komentarze opinie

  • Awatar użytkownika
    adc - niezalogowany 2018-04-30 06:54:34

    Jaaa,! Same gwiazdy!!

    odpowiedz
    • Zgłoś wpis
  • Awatar użytkownika
    Kornel - niezalogowany 2018-05-02 11:54:13

    Masz jak czytam problemy w sam raz dla terapii w Żurawicy! BUDA!!!

    odpowiedz
    • Zgłoś wpis

Podziel się swoją opinią

Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.

Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.

Zaloguj się

Najnowsze rolki



Reklama

Wideo zycie.pl




Reklama