Wczorak, 16 lutego, o godz. 16, przeprowadzono wyburzanie 2 kominów, które ostały się po ciepłowni przy ulicy Morawskiej w Jarosławiu.
Zdjęcia i wideo wykonał Jerzy Duszko z POD24.Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.
Komentarze