Reklama

Wyciąg krzesełkowy byłby rozwiązaniem

10/01/2023 07:27

– Parking przy przychodni zlokalizowanej przy św. Jana jest położony nieco niżej niż wejście do niej. Osoba poruszająca się na wózku inwalidzkim ma więc spory kłopot z dostaniem się do środka. Nie ma windy, więc bez pomocy sanitariuszy nie sposób nic zrobić, no chyba że zlitują się zwykli przechodnie.

Problematyczną kwestię rozwiązałby wyciąg krzesełkowy, jaki zamontowano przy schodach przychodni przy Bohaterów Getta. Może warto rozważyć takie rozwiązanie? Z pewnością byłoby to duże udogodnienie dla inwalidów – kończy Czytelnik.

Aplikacja na Androida

Reklama

Komentarze opinie

Podziel się swoją opinią

Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.

Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.

Zaloguj się

Najnowsze rolki



Reklama

Wideo zycie.pl




Reklama