– Parking przy przychodni zlokalizowanej przy św. Jana jest położony nieco niżej niż wejście do niej. Osoba poruszająca się na wózku inwalidzkim ma więc spory kłopot z dostaniem się do środka. Nie ma windy, więc bez pomocy sanitariuszy nie sposób nic zrobić, no chyba że zlitują się zwykli przechodnie.
Problematyczną kwestię rozwiązałby wyciąg krzesełkowy, jaki zamontowano przy schodach przychodni przy Bohaterów Getta. Może warto rozważyć takie rozwiązanie? Z pewnością byłoby to duże udogodnienie dla inwalidów – kończy Czytelnik.
Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.
Komentarze