Dokładnie 3,40 m ma palma wykonana przez panie z Koła Gospodyń Wiejskich w Młodowicach w gminie Fredropol. Do jej przygotowania posłużyły: barwinek, palma, bazie, bukszpan i ręcznie robione kwiaty z bibuły.
Wielką pomocą w uwiciu palmy służyła przewodnicząca miejscowego KGW. Palma w Wielkim Tygodniu zdobiła kościół pw. św. Jana Pawła II w Młodowicach, gdzie została poświęcona. Członkinie koła zapowiadają, że nadal będą podtrzymywać tradycje ludowe.
Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.
Komentarze