Reklama

Wykonały ponad 3-metrową palmę

26/03/2016 12:00

Dokładnie 3,40 m ma palma wykonana przez panie z Koła Gospodyń Wiejskich w Młodowicach w gminie Fredropol. Do jej przygotowania posłużyły: barwinek, palma, bazie, bukszpan i ręcznie robione kwiaty z bibuły.

Wielką pomocą w uwiciu palmy służyła przewodnicząca miejscowego KGW. Palma w Wielkim Tygodniu zdobiła kościół pw. św. Jana Pawła II w Młodowicach, gdzie została poświęcona. Członkinie koła zapowiadają, że nadal będą podtrzymywać tradycje ludowe.


pb
Aplikacja na Androida

Reklama

Komentarze opinie

Podziel się swoją opinią

Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.

Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.

Zaloguj się

Najnowsze rolki



Reklama

Wideo zycie.pl




Reklama