5 marca odbyła się dekoracja laureatów konkursu literackiego „Zimowa kołysanka”. Choć każda praca prezentowała wysoki poziom, zwycięzca był tylko jeden: Nikola Piróg z kl. VI a Szkoły Podstawowej w Gniewczynie Łańcuckiej.
Ceremonia wręczenia nagród laureatom konkursu „Zimowa kołysanka” odbyła się w sali WDK w Gniewczynie Łańcuckiej. W ramach konkursu jego uczestnicy mieli napisać baśń lub opowiadanie osadzone w zimowej scenerii[paywall] . Wyzwanie to podjęli uczniowie przede wszystkim klas VI SP w Gniewczynie Łańcuckiej. Organizatorzy podkreślają, że poziom prac był wysoki, uczniowie puścili wodze fantazji i zaprezentowali całą gamę kreatywnych pomysłów i rozwiązań fabularnych. Niektóre z prac były nawet ilustrowane. Ostatecznie zwycięzcą konkursu okazała się Nikola Piróg. Przyznano również dwa równorzędne drugie miejsca dla Julii Morawskiej i Aleksandry Lasek. Trzecie miejsce przypadło w udziale Katarzynie Potępie. Młodym literatom gratulujemy i życzymy wielu dalszych sukcesów.
Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.
Komentarze