Droga w kierunku Żurawicy jest całkowicie zablokowana. Do zderzenia tira z dostawczym busem doszło dziś, 26 czerwca, około 15.30 na skrzyżowaniu ul. Krakowskiej z Aleją Wolności.
Wyjeżdżający z ul. Krakowskiej kierowca tira nie ustąpił pierwszeństwa przejazdu i doprowadził do zderzenia z jadącym od strony Żurawicy na obwodnicę dostawczym fiatem ducato. Kierowca busa nie zdążył wyhamować i uderzył w naczepę tira.
- Tirem podróżował 37-letni mieszkaniec powiatu lipnowskiego, natomiast fiatem 41-letni mieszkaniec Przemyśla wraz z 13-letnim synem. Zarówno kierowca, jak i pasażer busa zostali przewiezieni do szpitala – informuje sierż. szt. Marta Fac z KMP w Przemyślu.
Na miejscu pracuje grupa dochodzeniowo-śledcza. Droga będzie zablokowana co najmniej przez 2 godziny. Kierowcy jadący w stronę Żurawicy są kierowani na objazd na ul. Zadwórzańską (koło ZUS-u), następnie Stanisława Augusta, Sobieskiego i Krakowską.
Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.To skrzyżowanie jest najbardziej niebezpieczne w Przemyślu. Ludzie wyjeżdżający od strony Krakowskiej włączający się na obwodnicę w stronę Żurawicy często mylą wizualnie pasy samochodów jadących od strony Lwowskiej czym wymuszają pierwszeństwo na tych pojazdach i dochodzi do takich sytuacji jak wyżej.
Zgadzam się. W tamtym miejscu było już tyle wypadków, aż dziwne że nikt z tym nic nie zrobił.
No i mamy kolejny wypadek w tym miejscu...
Kto tą drogę projektował?Kto akceptował projekt po stronie inwestora?Totalny bubel pod względem bezpieczeństwa. Kwintesencją jest wjazd od strony Żurawicy na most z ostrą zmianą kierunku jazdy.
naprawdę dużo jeżdżę po Polsce i są miejsca bardzo niebezpieczne ,a to właśnie do nich należy, kiedyś dojdzie do tragedi
Projektujac ten wyjazd, kogos poniosła fantazja.... Kiedys sama uleglabym tam wypadkowi.....Takie zdarzenia powinny napawac niepokojem I reakcją, zanim dojdzie do smiertelnego wypadku.
Ten z busa na pewno wcześniej widział, skoro uderzył w tył naczepy, że wyjeżdża tirem i zamiast zwolnić i umożliwić mu wyjazd to pędził aby zdążyć na późnym pomarańczowym i żeby wymusić wymuszenie wjazdu.
Dokładnie tak :). Z pewnością znacznie przekroczył dozwoloną prędkość
Grzegorz Schetyna: rekomenduje PO, by nie brać udziału w Zgromadzeniu Narodowym !!! to bardzo dobry pomysł ponieważ totalna opozycja jest przeciwko narodowi polskiemu który w legalnych wyborach zagłosował na PIS i Prezydenta. Nie wyobrażam sobie sytuacji gdzie zdrajcy debatują nad ważnymi sprawami dla państwa polskiego .
Oczywiście każdy wszystko wiedzacy. Akurat tak się składa że jestem rodziną tego Pana co jechał busem.. spekulacje proszę zostawić dla siebie.
Skrzyżowanie jak wiele innych a że ludzie nie potrafią jeździć a jak widać nawet patrzeć no to cóż zrobić . I naprawdę jadący busem albo tak zapierniczal albo był ślepy bo uderzyć w TYŁ naczepy żeby były takie uszkodzenia nie da się jadąc 60 albo hamując
Czekajcie dalej nie na kolizje ,a na jakieś większe nieszczęście,żeby wreszcie uregulować te cholerne skrzyżowania.
podobno na tym odcinku nie można przeprowadzac przez kilka lat żadnych modernizacji pod kara grzywny dla projektanta.
To może nadeszła pora aby projektant dostał karę. Co ważniejsze, życie ludzkie czy kara?
Kierowca busa znany jest z tego , że od dziecka lubi sobie pocisnąć, wystarczy popatrzeć jak jeździ motorem po Sanockiej z dziećmi !!! W końcu niesyty się nie udało- nie zdążył...
Ale najważniejsze żeby wyszli cało z tego wypadku.
Oferujemy bezpłatną konsultację prawną w sprawie uzyskania odszkodowania. Proszę o kontakt pod numer 531 230 828.
A Policja opłacana z p[pieniędzy podatników stoi i łapie na zjeździe z obwodnicy - od ronda w kierunku skrzyżowania z Nehrybką lub w drugą stronę - i to łapie syto. Tam jest cztery pasy i odcinek prostej drogi gdzie nigdy nie było wypadków. Ale widocznie tam kasa leci i normy się wyrabia. A tam gdzie jest potrzeba prewencyjnie regulować ruchem to ich nie ma jak w tym przypadku.
To skrzyżowanie jest najbardziej niebezpieczne w Przemyślu. Ludzie wyjeżdżający od strony Krakowskiej włączający się na obwodnicę w stronę Żurawicy często mylą wizualnie pasy samochodów jadących od strony Lwowskiej czym wymuszają pierwszeństwo na tych pojazdach i dochodzi do takich sytuacji jak wyżej.
Zgadzam się. W tamtym miejscu było już tyle wypadków, aż dziwne że nikt z tym nic nie zrobił.
No i mamy kolejny wypadek w tym miejscu...