Na Alei Solidarności doszło do zderzenia volkswagena z audi. Dwie osoby zostały przewiezione do szpitala. Droga jest przejezdna, ale są utrudnienia w ruchu.
Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.pisało na nowinach, że zawinił kabaniur w audi.............grrrr
pisało na nowinach, że zawinił kabaniur w audi.............grrrr