Dwie toyoty zderzyły się w środę popołudniu na obwodnicy Przemyśla. Poszkodowane zostały dwie osoby, w tym dziecko.
– Kierująca toyotą yaris 37-letnia mieszkanka powiatu przemyskiego jechała z córką od strony Żurawicy. Jak powiedzieli świadkowie, nagle gwałtownie skręciła w lewo, przejechała przez przeciwne pasy ruchu i uderzyła w barierę energochłonną. W kierunku Żurawicy jechała toyota corolla. Kierujący nią mężczyzna nie zdążył wyhamować i uderzył w bok toyoty yaris – powiedziała sierż. sztab. Marta Fac, oficer prasowy Komendy Miejskiej Policji w Przemyślu.
Corollą kierował 28-letni mieszkaniec powiatu przemyskiego. Jechał z żoną i dwójką dzieci w wieku 5 i 15 miesięcy.
Dwie osoby zostały ranne: dziewczynka z toyoty yaris doznała złamania ręki, a kobieta z corolli – urazu twarzy.
Sprawczyni miała 2,3 promila alkoholu. Będzie odpowiadać za jazdę w stanie nietrzeźwości.
Z kolei kierowca corolli nie posiadał uprawnień do kierowania pojazdami. Został ukarany mandatem.
Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.Jaka trzeba mieć pustkę w głowie by po % siadać za kołko
Ona zawsze pijana jezdzi,takze nie ma co zalowac..dobrze ze nikogo nie zabila.
Przemyśl nie ma obwodnicy tylko drogę obwodową .
Brak slow.Zero odpowiedzialnosci, zero rozumu. jak mozna wlasne dziecko narazac na takie niebezpieczenstwo? Jeszcze dodatkowo innych ludzi. A pijakowi jak zwykle nic sie nie stalo. Pijak jak ten kot, zawsze skoczy na cztery lapy.
ta pijana ten bez uprawnień ręce opadają niech żyje powiat przemyski
Swój do swego ciagnie dlatego się zdezyli
żp zablokowało kometnarze na temat tw Szary dotyczący Baczyka .
Jaka trzeba mieć pustkę w głowie by po % siadać za kołko
Ona zawsze pijana jezdzi,takze nie ma co zalowac..dobrze ze nikogo nie zabila.
Przemyśl nie ma obwodnicy tylko drogę obwodową .