Reklama

Wypadek na obwodnicy. Sprawczyni z 2,3 promila! [ZDJĘCIA]

17/05/2017 19:33

Dwie toyoty zderzyły się w środę popołudniu na obwodnicy Przemyśla. Poszkodowane zostały dwie osoby, w tym dziecko.

 – Kierująca toyotą yaris 37-letnia mieszkanka powiatu przemyskiego jechała z córką od strony Żurawicy. Jak powiedzieli świadkowie, nagle gwałtownie skręciła w lewo, przejechała przez przeciwne pasy ruchu i uderzyła w barierę energochłonną. W kierunku Żurawicy jechała toyota corolla. Kierujący nią mężczyzna nie zdążył wyhamować i uderzył w bok toyoty yaris – powiedziała sierż. sztab. Marta Fac, oficer prasowy Komendy Miejskiej Policji w Przemyślu.

Corollą kierował 28-letni mieszkaniec powiatu przemyskiego. Jechał z żoną i dwójką dzieci w wieku 5 i 15 miesięcy.

Reklama

Dwie osoby zostały ranne: dziewczynka z toyoty yaris doznała złamania ręki, a kobieta z corolli – urazu twarzy.

Sprawczyni miała 2,3 promila alkoholu. Będzie odpowiadać za jazdę w stanie nietrzeźwości.

Z kolei kierowca corolli nie posiadał uprawnień do kierowania pojazdami. Został ukarany mandatem.


br
Aplikacja na Androida

Reklama

Komentarze opinie

  • Awatar użytkownika
    Wiko - niezalogowany 2017-05-17 20:39:07

    Jaka trzeba mieć pustkę w głowie by po % siadać za kołko

    odpowiedz
    • Zgłoś wpis
  • Awatar użytkownika
    gosc - niezalogowany 2017-05-17 20:41:25

    Ona zawsze pijana jezdzi,takze nie ma co zalowac..dobrze ze nikogo nie zabila.

    odpowiedz
    • Zgłoś wpis
  • Awatar użytkownika
    adf - niezalogowany 2017-05-17 20:44:11

    Przemyśl nie ma obwodnicy tylko drogę obwodową . 

    odpowiedz
    • Zgłoś wpis

Podziel się swoją opinią

Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.

Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.

Zaloguj się

Najnowsze rolki



Reklama

Wideo zycie.pl




Reklama