Do wypadku doszło dzisiaj, 15 bm., około godz. 6.30 w Bystrowicach.
Policjanci z Pruchnika ustalili, że kierujący autobusem 59-letni mieszkaniec gminy Chłopice na oblodzonej nawierzchni wpadł w poślizg, stracił panowanie nad pojazdem, zjechał na przeciwległy pas ruchu, czym doprowadził do czołowego zderzenia z audi i volkswagenem.
W autobusie nie było pasażerów. Ranna została kierująca audi, 41-letnia mieszkanka powiatu jarosławskiego. Trafiła do szpitala. Kierujący byli trzeźwi.
Droga w miejscu wypadku jest zablokowana, są objazdy.
Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.Proszę osobę poszkodowaną w wypadku lub jej rodzinę o kontakt, przekażę istotne informacje w sprawie. Dawid Petrus tel.579925890
Proszę osobę poszkodowaną w wypadku lub jej rodzinę o kontakt, przekażę istotne informacje w sprawie. Dawid Petrus tel.579925890
BĄDŹMY OSTROŻNI - ZYCIE.PL