Reklama

Wypadek w Bystrowicach. Autobus wpadł w poślizg i czołowo uderzył w 2 auta [ZDJĘCIA]

Do wypadku doszło dzisiaj, 15 bm., około godz. 6.30 w Bystrowicach.

Policjanci z Pruchnika ustalili, że kierujący autobusem 59-letni mieszkaniec gminy Chłopice na oblodzonej nawierzchni wpadł w poślizg, stracił panowanie nad pojazdem, zjechał na przeciwległy pas ruchu, czym doprowadził do czołowego zderzenia z audi i volkswagenem.

W autobusie nie było pasażerów. Ranna została kierująca audi, 41-letnia mieszkanka powiatu jarosławskiego. Trafiła do szpitala. Kierujący byli trzeźwi.

Droga w miejscu wypadku jest zablokowana, są objazdy.


san
Aplikacja na Androida

Reklama

Komentarze opinie

  • Awatar użytkownika
    Dawid - niezalogowany 2020-12-15 20:18:04

    Proszę osobę poszkodowaną w wypadku lub jej rodzinę o kontakt, przekażę istotne informacje w sprawie. Dawid Petrus tel.579925890

    odpowiedz
    • Zgłoś wpis
  • Awatar użytkownika
    soia - niezalogowany 2020-12-15 21:48:45

    BĄDŹMY OSTROŻNI - ZYCIE.PL

    odpowiedz
    • Zgłoś wpis

Podziel się swoją opinią

Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.

Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.

Zaloguj się

Najnowsze rolki



Reklama

Wideo zycie.pl




Reklama