Reklama

Wypadków ciąg dalszy. Potrącone dwie kobiety

03/12/2017 14:00

Dwie kobiety z obrażeniami ciała w czwartek zostały przewiezione do szpitali w Dębicy i Tarnowie po tym, jak ucierpiały w wypadach drogowych.

Pierwszy z nich miał miejsce około g.16. Kobieta została potrącona na przejściu dla pieszych na ul. Rzeszowskiej w Dębicy. Jak wstępnie ustalili policjanci, kierujący peugeotem 307 nie zachował należytej ostrożności w okolicy przejścia dla pieszych i potrącił 85-latkę.

Do drugiego wypadku doszło piętnaście minut później na ul. Cmentarnej. Wstępny materiał dowodowy wskazuje, że 56-letnia kobieta wtargnęła na jezdnię w niedozwolonym miejscu, niestety akurat wprost pod nadjeżdżający pojazd. 20-letni kierujący golfem był trzeźwy.

Postępowania w tych sprawach prowadzi KPP w Dębicy.
MWó
Aplikacja na Androida

Reklama

Komentarze opinie

Podziel się swoją opinią

Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.

Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.

Zaloguj się

Najnowsze rolki



Reklama

Wideo zycie.pl




Reklama
Najnowsze wiadomości