Dwie kobiety z obrażeniami ciała w czwartek zostały przewiezione do szpitali w Dębicy i Tarnowie po tym, jak ucierpiały w wypadach drogowych.
Pierwszy z nich miał miejsce około g.16. Kobieta została potrącona na przejściu dla pieszych na ul. Rzeszowskiej w Dębicy. Jak wstępnie ustalili policjanci, kierujący peugeotem 307 nie zachował należytej ostrożności w okolicy przejścia dla pieszych i potrącił 85-latkę.
Do drugiego wypadku doszło piętnaście minut później na ul. Cmentarnej. Wstępny materiał dowodowy wskazuje, że 56-letnia kobieta wtargnęła na jezdnię w niedozwolonym miejscu, niestety akurat wprost pod nadjeżdżający pojazd. 20-letni kierujący golfem był trzeźwy.
Postępowania w tych sprawach prowadzi KPP w Dębicy.Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.
Komentarze