Reklama

Wyśpiewali „Złote Pasmo”

Kolejny sukces zanotował znany już mieszkańcom Przemyśla szkolny chór Triola, działający w Zespole Szkół z Oddziałami Integracyjnymi im. Orląt Lwowskich, pod patronatem Przemyskiego Centrum Kultury i Nauki „Zamek”.

Chórzyści z Trioli po raz kolejny dali dowód swoich nieprzeciętnych umiejętności. 22 maja, podczas Konkursu Chórów Regionu Podkarpackiego, uplasowali się w przedziale 91 – 100 punktów, zyskując tym samym „Złote Pasmo”. Konkursowa rywalizacja odbyła się w ramach ogólnopolskiego projektu „Akademia Chóralna”,  w którym przemyscy chórzyści uczestniczą już od siedmiu lat. – O kolejnym sukcesie zadecydowała systematyczna i konsekwentna praca, a także zdyscyplinowanie i chęć wspólnego poszukiwania pięknego brzmienia – cieszy się z sukcesu swoich podopiecznych dyrygent chóru, nauczycielka muzyki w SP 16 Joanna Cioch. W sali koncertowej Wydziału Muzyki Uniwersytetu Rzeszowskiego chórzyści z „Trioli” zaśpiewali utwory inspirowane polską muzyką ludową, a także muzyką afrykańską.


ug
Aplikacja na Androida

Reklama

Komentarze opinie

  • Awatar użytkownika
    FanChórek - niezalogowany 2017-06-26 08:39:43

    Gratulacje!

    odpowiedz
    • Zgłoś wpis

Podziel się swoją opinią

Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.

Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.

Zaloguj się

Najnowsze rolki



Reklama

Wideo zycie.pl




Reklama