Reklama

Wyszedł z domu, groził samobójstwem

06/12/2017 14:29

50-letni mężczyzna, grożąc popełnieniem samobójstwa, wyszedł z domu i udał się w nieznanym kierunku. Mężczyznę odnalazł mieszkający nieopodal policjant, który w czasie wolnym od służby przyłączył się do poszukiwań.

Wydarzenia rozegrały się w niedzielę wieczorem na terenie gminy Markowa. Policję powiadomił ojciec 50-latka.

Do poszukiwań włączył się również dalszy sąsiad poszukiwanego – policjant, który w tym czasie był po służbie. To właśnie on zauważył uciekającego w pobliskie zabudowania 50-latka. Tam, w budynku gospodarczym, mężczyznę odnaleźli policjanci i przekazali pod opiekę lekarzy. Jak ustalili funkcjonariusze przyczyną jego zachowania były problemy osobiste.
pb
Aplikacja na Androida

Reklama

Komentarze opinie

Podziel się swoją opinią

Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.

Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.

Zaloguj się

Najnowsze rolki



Reklama

Wideo zycie.pl




Reklama
Najnowsze wiadomości