Reklama

Wznowiono poszukiwania 17-latka, który skoczył do Wisłoka [ZDJĘCIA]

Do zdarzenia doszło 5 maja, ok. godziny 17, w Rzeszowie, przy ulicy Piłsudskiego.

KMP Rzeszów podaje: Gdy policjanci próbowali go zatrzymać, zaczął uciekać. Pobiegł ul. Piłsudskiego w kierunku Wisłoka. Na wysokości ZDZ-tu funkcjonariusze stracili go z oczu. Zauważyli go chwilę później biegnącego wzdłuż rzeki w kierunku mostu kolejowego. Mężczyzna przepłynął Młynówkę, po czym wskoczył do Wisłoka. Gdy policjanci dobiegli w to miejsce próbowali pomóc mu wydostać się z wody. Niestety nurt rzeki porwał go i po chwili zniknął pod powierzchnią.

Dotychczasowe poszukiwania nie przyniosły efektu, dziś, 8 bm., po raz kolejny je wznowiono. 

Reklama


fot.KMP Rzeszów
AN
Aplikacja na Androida

Reklama

Komentarze opinie

Podziel się swoją opinią

Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.

Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.

Zaloguj się

Najnowsze rolki



Reklama

Wideo zycie.pl




Reklama