23 uczniów z 6 miejscowości gminy Kańczuga wzięło udział w pod hasłem „Z godłem przez wieki” zorganizowanym przez Szkołę Podstawową w Krzeczowicach.
W kategorii klas szkoły podstawowej przyznano następujące miejsca: I miejsce – Mateusz Broda klasa IV (Łopuszka Wielka), II miejsce – Oliwier Furgała klasa IV (Rączyna), III miejsce – Daria Krawczyk klasa VII (Krzeczowice). W kategorii gimnazjów nagrody otrzymali:
I miejsce - Gabriela Gaweł klasa III (Kańczuga), II miejsce - Andżelika Czepiel klasa III (Pantalowice) i III miejsce - Oliwia Zawadka klasa II (Sietesz).
Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.
Komentarze