Reklama

"Z godłem przez wieki"

02/12/2017 13:00

23 uczniów z 6 miejscowości gminy Kańczuga wzięło udział w pod hasłem „Z godłem przez wieki” zorganizowanym przez Szkołę Podstawową w Krzeczowicach.

W kategorii klas szkoły podstawowej przyznano następujące miejsca: I miejsce – Mateusz Broda klasa IV (Łopuszka Wielka), II miejsce – Oliwier Furgała klasa IV (Rączyna), III miejsce – Daria Krawczyk klasa VII (Krzeczowice). W kategorii gimnazjów nagrody otrzymali:

I miejsce - Gabriela Gaweł klasa III (Kańczuga), II miejsce - Andżelika Czepiel klasa III (Pantalowice) i III miejsce - Oliwia Zawadka klasa II (Sietesz).

Aplikacja na Androida

Reklama

Komentarze opinie

Podziel się swoją opinią

Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.

Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.

Zaloguj się

Najnowsze rolki



Reklama

Wideo zycie.pl




Reklama
Najnowsze wiadomości