Decyzję podjęto w związku ze wzrostem liczby zakażeń COVID-19.
– Informujemy, że w związku ze wzrostem liczby zakażeń COVID-19 od 4 marca 2021 r. działalność stacjonarna Centrum Kulturalnego w Przemyślu oraz Kina Centrum zostaje zawieszona – czytamy w komunikacie zamieszczonym na stronie internetowej Centrum Kulturalnego w Przemyślu. Ponowne otwarcie placówki nastąpi prawdopodobnie 19 marca br.Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.Ale do biedronki pracownicy się nie boją chodzić
Celna uwaga. Naprawdę biedne są te Panie ze sklepów. Tylko , że nimi nikt się nie przejmuje. Ale hipokryzja jest ogromna. Uczyć dzieci, czy przyjmować interesantów w urzędach strach, bo się zaraza. Ale wxsklepie ta zasada już nie obowiązuje.
Ale do biedronki pracownicy się nie boją chodzić
Celna uwaga. Naprawdę biedne są te Panie ze sklepów. Tylko , że nimi nikt się nie przejmuje. Ale hipokryzja jest ogromna. Uczyć dzieci, czy przyjmować interesantów w urzędach strach, bo się zaraza. Ale wxsklepie ta zasada już nie obowiązuje.