Policyjna grupa dochodzeniowo-śledcza pracuje na miejscu wypadku w rejonie skrzyżowania ulicy 3-go Maja i Opalińskiego w Przemyślu.
– Ze wstępnych ustaleń wynika, że 87-letnia mieszkanka miasta weszła na oznakowane przejście dla pieszych, ale wcześniej nie upewniła się, czy nic nie nadjeżdża – mówi na gorąco podkomisarz Bogusława Sebastianka z Komendy Miejskiej Policji w Przemyślu. – Wówczas została potrącona przez autobus – dodaje.
Po przewiezieniu do szpitala kobieta zmarła. Do zdarzenia doszło dzisiaj, 13 bm. około godziny 12.
Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.a mi szkoda kierowcy autobusu ... bo co tu mówić starsi ludzie idą jak chcą... :/
kierowca nie miał zamiaru zatrzymać się przed przejściem dla pieszych, rozpędzał się przed górką, każdy kierowca z pks wie o co chodzi. ten autobus też jest wadliwy, powinni go dokładnie sprawdzić i inne autobusy pks bo są zagrożeniem na drodze. szkoda kierowcy i staruszki
KingPiter - mam do Ciebie pytanie?skąd Ty wiesz czy miał zamiar się zatrzymać czy nie i czy się rozpędzał przed górką czy nie i to czy każdy kierowce wie czy nie wie ...? pracowałeś tam ! Jeżeli nie to zamknij gębę i nie pisz o sprawach o których Ci się wydaje że masz jakiekolwiek pojęcie . W jednym masz rację szkoda kierowcy bo teraz będzie miał naprawdę bardzo duże nieprzyjemności i staruszki bo żgineła nie koniecznie z winy kierowcy tego autobusu
czy ktos wie jak sie nazywala ta kobieta?
Czy podanie do tzw. publicznej wiadomości , zmienia lub zmieni coś w tej sprawie? Oczywiście , że nie . No to po co dawać upust prymitywnej ciekawości ?
a mi szkoda kierowcy autobusu ... bo co tu mówić starsi ludzie idą jak chcą... :/
kierowca nie miał zamiaru zatrzymać się przed przejściem dla pieszych, rozpędzał się przed górką, każdy kierowca z pks wie o co chodzi. ten autobus też jest wadliwy, powinni go dokładnie sprawdzić i inne autobusy pks bo są zagrożeniem na drodze. szkoda kierowcy i staruszki
KingPiter - mam do Ciebie pytanie?skąd Ty wiesz czy miał zamiar się zatrzymać czy nie i czy się rozpędzał przed górką czy nie i to czy każdy kierowce wie czy nie wie ...? pracowałeś tam ! Jeżeli nie to zamknij gębę i nie pisz o sprawach o których Ci się wydaje że masz jakiekolwiek pojęcie . W jednym masz rację szkoda kierowcy bo teraz będzie miał naprawdę bardzo duże nieprzyjemności i staruszki bo żgineła nie koniecznie z winy kierowcy tego autobusu